Neringa FM

Naujienos

Muzikinis projektas VIEN A

VIEN A – Nebesurinksi: puikus pavasariškas naujos muzikos grupės kūrinys

VIEN A – dar 2019 metų vasarą naujai susibūręs projektas, kurį sukurė Andrius Kaniava, Aleksandras Makejevas ir Asta Dindaitė, pristatė bendrą muzikinį kūrinį ,,Bausmė“. Šią saulėtą pavasario dieną atlikėjai pristato dar vieną kūrinį ,,Nebesurinksi“, kuris patraukė ir mūsų dėmesį.

VIEN A – NEBESURINKSI – svaigi, kiek romantiška, kvepianti pavasariu ir būsima vasara, tinkanti ir klausymui, ir šokiui daina. Taip ją pristato projekto dalyviai. Gana ironiškas tekstas leidžia nusišypsoti ir galbūt pasijuokti iš savęs.

Jei paklausite, kodėl VIEN A? Atsakymas paprastas. ,,Nes visų dalyvaujančių projekte vardai iš „ A“ raidės. Toks linksmas sutapimas lėmė ir pavadinimą“ – sako atlikėjas Aleksandras Makejevas. Andrius Kaniava, Aleksandras Makejevas ir Anna Mora įrašė dainą padedant prodiuseriui Aurelijui Sirgedui. Šį kartą grupė paniro į disko muzikos stilių, o to rezultatą gali įvertinti klausytojai.

Pasiklausyti kūrinio galite čia:

Ar bus daugiau šios grupės muzikinių eksperimentų? Būtinai! Taip žada pagrindinis šio projekto iniciatorius Aleksandras Makejevas.

VšĮ ,,Geros muzikos ekspertai“ informacija

Daugiau Lietuviškos muzikos yra ČIA!