Neringa FM

Apie Neringa FM

Radijo stotis Neringa FM yra įstaiga, veikianti muzikos, sporto, kultūros ir reklamos srityse, užsiimanti visuomenės švietimu ir informavimu, renginių organizavimu ir įvairių socialinių projektų vykdymu.

Organizacija buvo įkurta 2007 metais, siekiant skleisti gerą muziką bei organizuoti skirtingus renginius pačioje gražiausioje vietoje Lietuvoje  – Neringoje. Pagrindinės veiklos priemonės – kokybiškos muzikos sklaida bei skirtingų renginių organizavimas: paplūdimio tinklinio mėgėjų fiestos „Neringa FM Beachball CUP“, festivaliai „Neringa FM Beachball FEST“ ir burinių laivų regatos „Neringa FM taurė“. Organizacija įsikūrusi Nidos gyvenvietėje, tačiau jos nariai ir savanoriai išsibarstę po visą Lietuvą, o kai kurie radijo laidų vedėjai gyvena ir už jos ribų. Neringa FM, turi išskirtines regione informacijos sklaidos galimybes ir kelis sklaidos kanalus, bendradarbiauja su įvairių renginių Neringoje organizatoriais, padėdama viešinti informaciją, tokiu būdu skatindama jų populiarumą. Neringa FM yra aktyvus Neringos bendruomenės narys. Organizacija prisideda sprendžiant kai kurias socialines bendruomenės problemas, įgyvendinant įvairius socialinius projektus. Kartu su Neringos savivalbybės administracija ir Kuršių Nerijos nacionalinio parko direkcija įstaiga, vasaros sezono metu, leidžia leidinį „Neringos gidas“, kuriame patiekiama svarbiausia informacija parko lankytojams.

Šiomis dienomis Neringa FM nebeapsiriboja vien tik FM bangomis, ar išskirtinai savita vietove. Prisitaikydama prie šiuolaikinės visuomenės poreikių, Neringa FM skleidžia nerūpestingą laisvalaikio garso takelį visam pasauliui internetu. Radijo stotis groja visą parą, įvairią idomią muziką iš skirtingų pasaulio kampelių, viešina pasišventusių melomanų kūrybą, muzikines radijo laidas, bei vertus dėmesio renginius, kurie vyksta visoje Lietuvoje.

MUZIKA

Mes mylime muziką. Kiekvieną dieną mes klausomės daug idomios muzikos, sukurtos skirtinguose pasaulio kampeliuose, atrenkame ją ir keliame į Neringa FM eterio grojaraštį tam, kad jūs galėtumėt gyventi savo fantastišką gyvenimą su puikiu muzikiniu takeliu. Mūsų eteris puikuojasi nuostabiais džiazo, hip hop, funk, reggae, indie, soul, cumbia, folktronic, electronic ir pop stilių kūriniais, sukurtais su meile, pasišventimu ir neblėstančia aistra muzikai. Mūsų gyvenimas – tai muzika, o muzika – tai gyvenimas!

ŽMONĖS

Mūsų radija vienija keliolika pasišventusių melomanų, kurie renka mūsų klausytojams muziką ir kuria autorines laidas kiekvieną savaitę. Meilė muzikai yra variklis, kuris mus veda pirmyn, todėl siekiant išlaikyti jį gerai veikiantį, prašome jūsų deramai rūpintis, kad jis galėtų suktis ir suktis. Prašome jo klausytis, komentuoti jo darbą, paglostyti arba paprašyt suremontuoti. Tai visad galite padaryti parašydami mums atsiliepimus. Norite būti mūsų dalimi – būtinai susisiekite ir aptarsime visas galimybes.