Neringa FM

Naujienos

Grazi-ir-ta-kita

Vaizdinis ir garsinis malonumas „Graži ir ta kita“

Patirti vaizdinį ir garsinį malonumą kvies merginų koncertas-spektalis „Graži ir ta kita“

Rugpjūčio 17 dieną, trečiadienį, Klaipėdos jaunimo teatro aktorės kviečia į Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ vyksiantį teatralizuotą koncertą „Graži ir ta kita“. Valandos trukmės nuotaikingą, saikingo sarkazmo ir šypsotis raginančios ironijos kupiną pasirodymą atlikėjos iki šiol jau spėjo pristatyti Klaipėdos ir Vilniaus publikoms, o sulaukę gerų atsiliepimų ir palaikymo, vasaros sezonui dar nesibaigus suskubo pristatyti jį Nidos gyventojams ir svečiams.

„Graži ir ta kita“ – tai šešių merginų aktorių sukurtas projektas, kuris gali būti suprastas kaip instrumentinės ir vokalinės merginų grupės koncertas, ir tuo pačiu vaidybinis, socialinis scenos reiškinys arba performansas su puošniais kostiumais ir choreografiniais elementais.

Koncerto-spektaklio metu kalbama apie moterų ir vyrų santykius, abiejų lyčių stereotipus, problemas, kurios, pasak kūrėjų, vieniems yra neišsenkančios, kitiems – nesuprantamos, o viską suprasti būtina tiek, kiek ir visai nereikalinga. „Daugelis kasdienių mūsų situacijų iš tiesų yra vertos jeigu ne smagaus juoko, tai bent jau šiltos šypsenos“ – sako aktorės.

Koncerto-spektaklio kūrybiniame procese žaidžia instrumentai ir temos, o muzikos spalvos keičiasi taip greitai kaip ir moterų nuotaikos bei norai. Muzikinio žanro aktorės neapibūdina, jis kinta greitai ir neprognozuojamai – išgirsite nuo psichodelinio reivo iki progresyvaus roko, nuo nekultūringo repo iki seksualaus funk’o, nuo gražaus iki to kito…

Šešios merginos į Nidą su savimi atsiveš dvigubai tiek instrumentų, trigubai tiek sudaužytų širdžių, keturgubai daugiau – užkariautų. Visas „Graži ir ta kita“ pasirodymas yra paremtas originalia, pačių kūrėjų rašyta muzika bei tekstais.

Į šį kiek įžūlų, intriguojantį, humoro persmelktą teatralizuotą koncertą patirti vaizdinio ir garsinio malonumo kviečiami ir vyrai, ir moterys nuo 14 metų.

Renginio pradžia 21:00, durys atidaromos 20:30 val.

Bilieto kaina 10 eur, senjorams, moksleiviams ir studentams – 5 eur

| Kūrybinė komanda |

Aktorės : Neringa Krunglevičiūtė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė.

Scenografija ir kostiumai: Renata Valčik

Daugiau info renginio Facebook

Leave a Reply