Neringa FM

Naujienos

Orestas ir Džilda Vaigauskai

Orestas ir Džilda Vaigauskai kviečia į legendarinį susitikimą Kaune

Mielas Orestai, liepos 15 dieną judviejų su Džilda duetas pirmąkart atvyksta į Pažaislio vienuolyne esantį svetingumo kompleksą ,,Monte Pacis“, kur žadate pradžiuginti publiką savo muzikiniu reviu ,,Legendinės legendos“. Kol Džilda šturmuoja parduotuves ir renkasi sukneles šventiniam vakarui Pažaislyje, norime Jus pakalbinti.

Orestas: Kalbinkit, tikrai nepasididžiuosiu ir iš savo profesinių aukštumų mielai atsakysiu į visus jūsų klausimus.

Muzikiniame reviu „Legendinės legendos“ skambės seni, geri estradiniai kūriniai. Kaip sudarinėjote programą, ar buvo daug ginčų?

Orestas: Žinote, mudu su Džilda lietuviškai estradai esame atidavę visą savo kūrybinį ir vedybinį gyvenimą. Savo laiku labai bičiuliavomės su visu estrados kūrėjų žiedynu, tai dauguma tų auksinių šlagerių vienaip ar kitaip yra mūsų inspiruoti. Kaip pasakytų manoji Džilda Vaigauskienė, čia gi viskas tikrais faktais paremta tose dainose. Todėl programą sudarinėjome vis iš naujo prisimindami gražiausias ir svarbiausias gyvenimo akimirkas. Dėl kai kurių dainų, dedikuotų kitoms moterims, atvirai pasakius, žmona pyko, bet kaip be šito.

Koncerte pasirodysite su gausiu būriu muzikantų. Ar vykdėte griežtą atranką? Kokie buvo atrankos kriterijai?

Orestas: Kaip Muzikos akademijos profesorius turiu pasakyti, kad esame negailestingi chaltūrai, todėl atranką vykdėme labai atsakingai. Scenoje neužtenka instrumentu iš natų gebėti pagroti. Per koncertus jiems tenka ir improvizuoti, ir atitarti solistams, ir akomponementą kokį suskelti. Todėl per atrankas, kurios vyko visoje Lietuvoje, iš tūkstančių muzikantų atsirinkome tik tuos, kurie nusipelniusiai Lietuvos pedagogei Džildai Vaigauskienei nepriešgyniavo ir fiziškai galėjo atlaikyti daugiadienes, hm, repeticijas.

Kokio amžiaus klausytojams skiriate šį legendinį reviu? Ir ko tikėtis atėjusiems? Be dainų ir pokštų gal ruošiate bendrą šokį?

Orestas: Dainuosim nesenstančius ir nemirtingus muzikinius kūrinius, kuriuos Lietuvoj žino nuo moksleivio, jo tėvukų iki jo dieduko su bobute, tai visus ir kviečiame į šį legendarinį susitikimą. O koncerte atversim slapčiausias savo sielos gelmes ir seksualines fantazijas.

Vaigauskai saulėlydis
Orestas ir Džilda Vaigauskai

Ar vakaro metu išgirsime pikantiškų detalių iš legendinės poros bohemiško gyvenimo?

Orestas: O kaip gi, maža nepasirodys. Be tos pikantikos gyvenimas būtų prėskas, kaip ubago buiza. Faktinai apsinuoginsime prieš publiką iki triusikų gumytės, o gal ir daugiau.

Kaip sutariate su savo prodiuseriais Ineta ir Aisčiu?

Orestas: Kolkas labai gražiai bendraujam per advokatus. Teisiamės su tais žulikais dėl per karantiną sumažintų ar visai neišmokėtų honorarų. Žodžiu, yra reikalų, nes, kaip liaudies išmintis sako, gera širdelė – plika subinėlė.

Ar jūsų legendinis humoro jausmas gelbsti šeimyniniame gyvenime?

Orestas: Humoro jausmas visada gelbsti, ypač, kai kas nors nepavyksta, kai žmona susiraukus, nepatenkinta, kai vaikai neskambina po pusę metų ir ilgiau, kai ištinka šešta jaunystė ir norisi gyvenimą pradėt iš naujo, kai skyrybų dokumentus žmonos automobilio bardačioke randi.

Sulaukiame klausytojų klausimų, ar po koncerto ateisite nusifotografuoti su savo gerbėjais? O gal tokią išskirtinę galimybę gaus tik kažkas iš išrinktųjų, kurie pasilankys vakare?

Orestas: Legendariniams artistams čia jau privalomas zababonas. Tie šlovės spinduliai labai šildo. Nors anksčiau, kai tų visų aifonų nebūdavo, gerbėjos tiesiog gėlių atnešdavo, butelį, į lūpas bučiuodavo…Kartais ir į grimerinę pavykdavo įsitempt ant greituko…Legendiniai buvo laikai.

Esate iš Kauno. Ko palinkėtumėte gimtojo miesto publikai?

Orestas: Kauniečiai yra labai aistringa publika. Su Džildute tikimės, kad kartu dainuosite ir bus visiems labai smagu. Jus pirmuosius po karantino aplankome, tai linkime laikyt kardaną aukštai iškėlus ir nepamiršti, kokia puiki publika esate.

Ačiū už pokalbį!

2020 m. liepos 15 d. 19 val. svetingumo kompleksas ,,Monte Pacis“ bei „Geros muzikos ekspertai“ kviečia į Oresto ir Džildos Vaigauskų muzikinis reviu „Legendinės legendos“.

Bilietus platina TIKETA ir 1 val. iki koncerto pradžios vietoje.