Neringa FM

Naujienos

UMIKO naują albumą AFTERMATH pristatys vieninteliu koncertu

„Muzika – tai bangos“, – sako grupės Umiko nariai, šiandien į krantą paleidžiantys naują albumą Aftermath.

Metus miksuotas ir tobulintas antrasis grupės leidinys klausytojams nuo šiandien prieinamas skaitmeninėse interneto platformose: Pakartot, Spotify, Deezer ir Bandcamp. Grupės vokalistės ir idėjinės lyderės Elenos Neniškytės žodžiais, – „kadangi saugom vandenyną nuo plastiko, CD nebus. Virtualioje erdvėje, bangų mūšoje rasite vaikus ant jūros kranto.“

Norinčius susipažintį su grupe ir jų darbu „Aftermath“, muzikantai kviečia į vienintelį pristatymo koncertą balandžio 5 d. Vilniuje. „Aftermath“ bus gyvai sugrotas šalia traukinių stoties bėgių įsikūrusiame klube „Peronas“, o kiekvienas, atėjęs į koncertą, albumą skaitmeniu pavidalu gaus dovanų. 

„Umiko“ (jap. – jūros vaiko) skambesį, nuspalvintą kraut, elektronikos ir sintezatorių garsų, kuria keturi muzikantai. Elena – grupės balsas, bosinė gitara ir kompozicijos, Paulius Vaškas, „Sheep Got Waxed” trio narys, valdantis aršų ir konkretų gitaros skambesį, Vytautas Narkevičius, atsakingas už analoginius sintezatorius bei Mantas Augustaitis („Chung Kran“), sprendžiantis sudėtingas laužytų ritmų būgnų partijas.  

Devynias naujojo albumo dainas kompanija įrašė Anglijoje, „Big Jelly” studijoje. Anksčiau čia jau yra gimę lietuvių „Sheep Got Waxed” bei „Ministry of Echology“ albumai. Visą vasarą, kartais net po 9 valandas trukusios „Umiko“ repeticijos atnešė rezultatų, kurių pats kolektyvas negalėjo tikėtis. Per penkias dienas buvo įrašytas „Aftermath“.

Paklausti apie antro albumo kūrinius, grupės nariai sutaria: „tai – stipru ir nekasdieniška, tai – nuoširdu, ekspresyvu ir drąsiai vaikiška.“ Toks yra ir paties „Aftermath” viršelis – Elenos dukros Smiltės piešinys.  

 

Pasveikinti jūros vaikus su post apokaliptinio „Aftermath” gimimu ir pakilti su kintančių muzikos ritmų banga trečiadienį, balandžio 5 d. „Perone“ bus galima nuo 21 val.

Koncertą organizuoja (nepri)klausoma muzikos agentūra „Tilto namai“. Pasižymėk renginį FB kalendoriuje

 

UMIKO – Aftermath:

https://www.pakartot.lt/album/aftermath

https://open.spotify.com/album/5pI9aoVv1s3BqqkzISO7BY

http://www.deezer.com/album/15814658

https://tiltonamai.bandcamp.com/album/aftermath

 

 

 

 

UMIKO gyvai:

 

FB: https://www.facebook.com/WeAreUmiko/

Leave a Reply