Neringa FM

Naujienos

Tinklinis, saulė ir muzika Nidoje!

Ilgąjį Joninių savaitgalį Nida visus pasitiko tropiniu oru ir renginių gausa. Ne paslaptis, kad savaitgalį ir Neringa FM ruošė tinklinio, saulės ir muzikos festą. Nuo pat penktadienio ryto tinklinio mylėtojai rinkosi centriniame Nidos paplūdimyje, kur vyko paskutinės Baltic Beach Camp tinklinio stovyklos treniruotės, o paplūdimio prieigose vyko inirtingas pasiruošimas tinklinio festui Neringa FM Beachball FEST’16. Kas ruošė maistą, kas įsirenginėjo palapines, kas treniravosi tinklinį, o kas nuomavo gultus ir vaikė tinklininkus. Vakarop prasidėjo tinklinio fiesta, kuri startavo su parodomuoju profesionalių sportininkų paplūdimio tinklinio turnyru. Čia mėgėjams fantastišką žaidimą demonstravo ir šį mini turnyrą nugalėjo Artūr Vincelovič ir Arvydas Mišeikis, tituluojamas geriausiu Lietuvos tinklininku, profesionaliai žaidžiančiu Prancūzijoje. Finale jie nenusileido Pauliaus Matulio ir Luko Gudo dvejetui. Andrius Gaidys su Dmytro Shlomin liko treti o Kęstas Saulis ir Ivan „Majami” ketvirti. Merginų parodomąjame turnyre pirmąją vietą iškovojo Karolė Virbickaitė ir Vytenė Vitkauskaitė, laimėjusios prieš Birutę Aleknavičiūtę ir Ingridą Milkintaitę.

Pradėjus leistis saulei visiems centrinio paplūdimio lankytojams susilieti su gamta padėjo puikus “Girių dvasios“ muzikinis išstojimas, vykęs paplūdimio scenoje. Vėliau toje pačioje scenoje suskambėjo nepakartojami “Keymono” bei “Dee & Kamy” koncertai, ant smėlio sukvietę pašėlti gerai nusiteikusių žmonių kompanijas.

Šeštadienį saulutė stipriai kepino visus vidurdienį susirinkusius į pagrindinį festo akcentą – mėgėjišką paplūdimio tinklinio turnyrą 4×4. 13 valandą jau buvo užsiregistravęs rekordinis skaičius komandų, net 55 iš 13 skirtingų Europos šalių! Tuomet buvo ištraukti burtai ir suformuota 11 grupių po 5 komandas. Visą dieną trunkančiose kovose paaiškėjo stipriausi, kurie tęs kovas sekmadienį.

Kol tinklininkai penkiose aikštelėse aiškinosi kas stipresni, ant scenos jau būriavosi “Gamers beach battle” gatvės šokių kovų dalyviai, kurie kovojo 1 x 1. Keletą valandų vykusios šokių kovos sukaustė poilsiautojų dėmesį, nes šokėjai rodė aukštą klasę, gražiai šoko ir atlikinėjo sudėtingus triukus. Visų susirinkusiųjų ir balsavusiųjų nuomone geriausiai pasirodė ir turnyrą nugalėjo Bboy Denis, kuris laimėjęs pasitraukė nuo scenos nušokęs salto ant paplūdimio smėlio. Beskambant puikioms melodijoms, kurias dalyviams dalino visas būrys puikių DJ’ų, nuo saulės pasislėpusių per aukštoje scenoje, atėjo vakaras ir prasidėjo vakarinė muzikos programa. Tinklininkai mėgavosi žaidimais atvėsusiose tinklinio aikštelėse o savo fantastiška muzika visus lepino ilgai laukti Nidoje “Ministry of Ecology” ir “Iseo & Dodosound + Mousehunters” muzikiniai kolektyvai. Pastariesiems pabaigus savo pasirodymą kaip mat pakilo škvalas, naikinantis renginio rėmėjų “Sportland”, mineralinio vandens “Akvilė” ir “Thermowave” reklmainius tentus ir palapines. Tuo metu už DJ pulto atsistojęs ir škvalo metu užgrojęs DJ Mamania privertė dalyvius suprasti kad jie vakaroja ant jūros kranto, kur oras gali pasikeisti akimirksniu, todėl jo grojamos melodijos dar labiau kaitino kraują ir šokiai nenurimo dar ilgai.

Sekmadienį toliau tęsėsi mėgėjų paplūdimio tinklinio turnyras, o muzikantai toliau stebino savo atradimais. Tądien 4 aikštelėse kovojo 24 stipriausios komandos, ir tik vėliau veiksmas persikėlė į 2 pagrindines aikšteles, kuriose jau tarp 8 geriausių virė tikras mūšis. Šios komandos:

Bem Bem

Latvia

Seneliukai II

Komanda neatvyko

Lengvai atostogaujantys

Que pasa?

Clifox

Seneliukai I

Inirtingas kovas lydėjo aplodismentai, susirinkusieji stebėjo gražų tinklinį ir tik po atkaklių kovų paaiškėjo lyderiai – komanda “Bem Bem”, iškovoję turnyrą ir pagrindinį jo prizą – kelionę į 2017 metais vyksiantį Europos jaunimo Olimpinį Festivalį Turkijoje!

Bem bem
Bem bem

Antri liko publikos numylėtiniai, komanda “Que pasa?” o trečia vieta mėgavosi “Seneliukų I” komanda, kuriuos labai ir sveikiname. Šventės dalyviai buvo gausiai apdovanoti puikiais prizais ir unikaliomis taurėmis, kurios papuoš jų namus ir dar ilgai primins karštą Nidos smėlį ilgiausiomis vasaros dienomis.

Que pasa
Que pasa
Seneliukai I
Seneliukai I

Organizatoriai labai dėkoja visiems dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti šią unikalią saulės, muzikos ir tinklinio šventę pačioje gražiausioje vietoje Lietuvoje. Gal ne kiekvienam asmeniškai padėkojome, bet jūsų indėlis yra labai svarbus, todėl tai darome dabar.

Dėkojame Europos Komisijai, parėmusiai šią iniciatyvą, rėmėjams: Akvilė, Sportland, Thermowave, Bambero, 15min.lt, Groove Tribe, Red Bull, Coffee Inn, Kaštonui, Neringos savivaldybei.

Dėkojame DJ’ams kurie rūpinosi puikiu šventės garso takeliu ir per dideliame šėšėlyje kaitaliojo plokšteles: Eroot, Deneez, Žilvinas Noruišis, Kala Soundsystem, Erichui, Diskonektams, Dariui Vaikui, JANUI, Alko Degree, Tafari, Audriui iš Kaštono, DJ Mamania, Genn Bo, Souldatov, Weedskai ir Stereobeaveriui.

Labai dėkojame Girių Dvasioms, ženkliai prisidėjusioms prie romantiško penktadienio saulėlydžio, gyvo garso artistams, už fantastiškus koncertus: Keymono, Dee & Kamy, Ministry of Echology, ISEO, Dodosound, The Mousehunters ir Baltajam Kirui už gražų sekmadienio nerūpestingumą.

Sekančios mūsų saulės, tinklinio ir muzikos fiestos vyks    , kur nebus 30 kW garso, tokios aukštos scenos, palapinių kempingo, 5 tinklinio aikštelių ir piktų gultų nuomotojų. ;)

Treniruokitės. To be continued…

Medaliai
Daugiau nuotraukų paspaudus ant foto