Neringa FM

Naujienos

Tilto namų festivalis cover

Tilto namų festivalis: skelbiama renginio data

Tilto namų festivalis organizatoriai šiandien dalinasi puikia žinia – festivalis birželio 6 d. Vilnių papuoš jau ketvirtą kartą. Alternatyviai lietuviškai muzikai dedikuotas renginys tradiciškai vyks jaukiausiame sostinės miške, „Downtown Forest“ hostelio teritorijoje.

Pasitikti vasaros pradžią Tilto namų festivalis kasmet kviečia su atlikėjais, kiek nutolusiais nuo masinės popkultūros. Ketvirtasis vasaros sutikimas taip pat žada plačią Lietuvos alternatyvos vitriną.

„Stengiamės, kad festivalio atmosfera būtų lyg užsukus pas gerus bičiulius. Draugai pasidalins vieni su kitais ir klausytojais tuo, ką nuveikė per metus. Stebime, kas metų bėgyje verda lietuviškos muzikos virtuvėje ir programą dėliojame iš tų, kurie turi kuo pasidalinti“, – pasakoja viena iš festivalio organizatorių, agentūros „Tilto namai“ vadovė Gabrielė Tamutytė.

Šalia gausios muzikinės programos, kuri skambės dviejose scenose, sostinės melomanų laukia ir daugybė kitokių veiklų: kūrybinės dirbtuvės, šachmatų kampas, improvizuoti dainų tekstų skaitymai, piešiniai ant veido, pop up kirpykla bei tatuiruočių salonas ir taip toliau.

Tilto namu festivalis. Tomo Luksio nuotr

„Kaip ir kiekvienais metais, būsim itin draugiški šeimoms, vaikų iki dešimties metų ir lankytojų su senjoro pažymėjimu renginyje lauksim be bilietų bei augintiniams – šunims visuomet sugalvojame skanių pramogų, jų bus ir šiemet“, – žada organizatoriai.

Festivalis užsidarys vakarėliu viename Vilniaus barų, o sekmadienio popietę hostelio teritorijoje vyks pratęsimas laisva forma – muzikinį foną kurs didžėjai, bus galima išsikepti savo atsineštų gėrybių ant hostelio grilių bei pasidalinti festivalio istorijomis.

Bohemiškos atmosferos, laisvės ir įdomių garsų kupinas renginys šiemet daugiau dėmesio skirs aplinkos tvarumo, zero waste („gyvenimo be šiukšlių“) idėjoms. Visos festivalio dekoracijos specialiai renginiui bus kuriamos iš plastikinių butelių kamštelių, o po jo – atiduotos perdirbimui organizacijai „Kamštelių vajus“, kur kamšteliai virs interjero detalėmis, gėlių vazonais ir kt.

Papuošti festivalį kviečiamas kiekvienas vilnietis – nebenaudojamus kamštelius pirmiausia galima atnešti į Tilto namų festivalio stendą Knygų mugėje, Muzikos salėje.

„Laukiame visų įdomesnių garsų ieškotojų „Downtown Forest“ hostelio pievose pirmąjį birželio šeštadienį. Festivalio bilietų su specialia nuolaida ieškokite ir mūsų stende Knygų mugėje, Muzikos salėje.“, – primena festivalio organizatoriai.

Renginys internete

Bilietai

Tilto namų festivalis’19: