Neringa FM

Naujienos

The prodigy

„The Prodigy“ svarsto daugiau nebeleisti albumų

Balandžio 15 dieną Vilniuje „Siemens“ arenoje pasirodysianti britų šokių muzikos dievai „The Prodigy“ svarsto daugiau nebeleisti pilnos trukmės albumų.

 Kol kas paskutinysis grupės darbas „The Day Is My Enemy“ pasirodė lygiai pries metus kovo mėnesį ir tapo šeštuoju „The Prodigy“ albumu, pakilusiu iki Nr. 1 Jungtinėje Karalystėje, tačiau sprendžiant iš grupės nuotaikų, tikėtina, kad šis albumas gali tapti ir paskutiniuoju grupės diskografijoje. „The Prodigy“ norėtų atsisakyti tradicinio albumo formato ir vietoj jo leisti muziką greitesniu tempu, pavyzdžiui EP formato įrašus.

 „Albumo ciklas trunka penkerius metus. Ir gerbėjai, ir mes tampame alkani muzikos. Nuolatos leisti muziką ir išsisakyti yra gerai įkvėpimui“, – teigė grupės narys Maximas Reality. Pagrindinis grupės kompozitorius Liamas Howlettas taip pat atskleidė nuolat dirbantis prie naujų „The Prodigy“ kūrinių.

Atvykstantys į Vilnių su savo pasaulinio turo „The Day Is My Enemy“ programa „The Prodigy“ pristatys ne tik savo naujausio albumo kūrinius, bet ir didžiausius savo karjeros hitus. Šiais metais „The Prodigy“ Europos festivalių apdovanojimuose buvo išrinkti geriausia 2015 metų festivalių grupe.


Bilietus į „Prodigy“ koncertą galima įsigyti čia: http://www.tiketa.lt/LT/the_prodigy_koncertas_14133

Leave a Reply