Neringa FM

Naujienos

jurga šeduikytė

Jurga išleido savo geriausių dainų albumą

Viena žymiausių Lietuvos dainininkių Jurga pristato geriausių dainų albumą „Ten, kur tu – Geriausios dainos“. Jame per dvidešimt kūrinių, tarp jų visi žymiausi Jurgos hitai ir pati pirmoji daina „Nakties vizija“, kuri buvo išleista dar 2002 metais.

„Vienas nueitą kelią skaičiuoja metais, kitas – pasiekimais. Man tai – dainos, kurios žymi svarbius gyvenimo etapus ir įveiktus iššūkius“, – sako Jurga. „Kiekviena iš sudėtų į šį albumą dainų nušviesino ir palengvino kasdienybę, leido sustoti ir pastebėti tai, kas svarbiausia. Dalinuosi su tikėjimu, kad tai padės pastebėti ir Tau“.

Albume skamba hitai „Nebijok“, „Smėlio žmonės“, „5th Season“, „Aš esu tiktai jei tu esi“, „Angelai“, „Rykliai ir vilkolakiai“, „Bro“ ir kiti. Jame galima išgirsti ir šiemet pasirodžiusias dainas „Ten, kur tu“, „Dance“, „Be žodžių“. Kelis kūrinius Jurga šiemet atnaujino – kartu su Šv. Kristoforo orkestru gyvai iš naujo įrašė „Aukso pievą“, sukūrė „Saulė vandeny“ akustinę versiją, perrašė savo pernai metų kūrinį „No Pain No Gain“.

Jurga | Aukso pieva (su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru):

Albume taip pat galima rasti vieno didžiausių Jurgos hitų „Instrukcija“ 2007 metais akustiškai atlikto klube „Siena“ įrašą. „Ten, kur tu – Geriausios dainos“ kompaktinę plokštelę galima įsigyti „Maxima“ parduotuvėse, „Pegaso“ knygynuose, svetainėje www.buymusic.lt.

Kompaktinėje plokštelėje iš viso skamba 21 kūrinys iš šešių studijinių Jurgos albumų. Skaitmeniniame albume ir dviguboje vinilo plokštelėje, kuri pasirodys vasario mėnesį – viena daina daugiau. Juose papildomai galima rasti dainą „Galbūt“ iš albumo „Aukso pieva“.

Per savo karjerą Jurga laimėjo keturias dešimtis muzikos apdovanojimų ir įvertinimų Lietuvoje, Vokietijoje, Švedijoje, Vengrijoje, JAV žymiausias kurių yra 2007 metais Miunchene pelnytas MTV Europos muzikos apdovanojimas, įteiktas geriausiam Baltijos šalių atlikėjui.

Jurga | Ten, kur tu (lyric video):

Leave a Reply