Neringa FM

Naujienos

kastonas martyna Švyturys B-House

Naujo gastrobaro šeimininkė: 3 didžiausios karjeros pamokos

Martyna Feser dažnai pristatoma kaip Lietuvą pasauliniuose kokteilių miksologijos konkursuose garsinanti, aktyvi ir vietoje nenustygstanti klaipėdietė, pastaruosius šešis metus šeimininkavusi Klaipėdos barui „Kaštonas“. Naujausias Martynos iššūkis – naujo unikalaus gastrobaro „Švyturys B-House“ vairas. Iššūkį priimti merginą pastūmėjo kelios svarbios pamokos, išmoktos ieškant savo pašaukimo ir mėgaujantis karjeros vingiais.

Ši neeilinė klaipėdietė į savo gyvenimo aprašymą įtraukusi daug skirtingų įrašų: nuo snieguolės vaidmens viešbutyje Egipte iki visą pasaulį stebinančių kokteilių miksologės. Nuo vasaros kartu su Raimondu Baubliu šeimininkauti moderniam barui Klaipėdoje pasiruošusi mergina dalijasi savo patirties sudėliota atmintine ir tikisi rasti bendraminčių, kurie galėtų papildyti naują jos kolektyvą.

Gyventi svarbu čia ir dabar

Nors Martynai dar tik 28 metai, jos patirtis ir išbandytos profesijos kelia baltą pavydą. Martyna teigia, kad dažnai sau primena nebijoti naujų pradžių ir iššūkių. Tokie išbandymai kuria asmenybę ir charakterį, praplečia akiratį ir leidžia mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka.

„Dažnai sakau, kad tapau priklausoma nuo geros nuotaikos hormono, kurio gamybą paskatina nepatogios situacijos ir įvairūs iššūkiai. Mano receptas vidinei harmonijai – nuolatinė saviugda ir išbandymai kuo ekstremalesnėmis sąlygomis. O savo karjeros niekada neplanavau toli į priekį – būtent tai ir tapo geriausiu planu.

Esu ir mokiusi pilvo šokių, ir lankiusi buriavimo treniruotes, ir kūrusi filmus. Niekada nebijojau pirkti bilieto į vieną pusę ar imtis hobio, apie kurį nieko neišmanau. Kitaip tariant, gyvenu „čia ir dabar“, o tai leido sukaupti daug įvairios patirties, praverčiančios kasdien“, – pasakoja Martyna.

Svarbiausia sėkmingo verslo dalis – laimingas kolektyvas

Tiek savo neeilinės karjeros pradžioje, tiek vadovaujant žinomam barui klaipėdietė jautė, kokią įtaką turi kolektyvo komandinė dvasia ir teisingos atmosferos palaikymas. Bendras visų mėgstamiausių Martynos darboviečių bruožas patvirtino – verslas nebus sėkmingas, jei jo komanda nebus laiminga.

„Laimingas kolektyvas – nepakeičiama verslo sėkmės sudedamoji dalis. Šia taisykle šventai vadovaujuosi ir dabartiniame etape, renkant komandą „B-House“ gastrobarui. Ieškome ne patirties, o kontrastingų asmenybių su teisingu požiūriu ir didelėmis geros nuotaikos atsargomis. Tada atmosfera visada motyvuojanti, kiekviena diena įdomi, o bet kokius iššūkius komanda priima su malonumu.

Mes su Raimondu esame kaip kumštis, abu mėgstam gerą humoro jausmą, laiku surastą žodį kišenėje ir visokius eksperimentus. Vienu žodžiu, su mumis irgi nebus nei liūdna, nei nuobodu, o mūsų naujieji barmenai, virėjai ir administratoriai, tikimės, galės vadintis laimingiausiais savo profesijų atstovais!“ – juokiasi „Švyturys B-House“ šeimininkė.

Žmonių laisvalaikis – didžiulė atsakomybė

Tačiau kad ir kaip linksmai nusiteikusi naujam savo gyvenimo etapui, Martyna pabrėžia, jog žmonių laisvalaikis – tai didelė atsakomybė. Klientų laikas ir pasitikėjimas, pasak klaipėdietės, yra brangiausia, ką jie gali skirti. Todėl tokiame versle besisukantys žmonės privalo suprasti, kaip svarbu jų nusipelnyti.

„Daug laiko praleidusi pramogų sektoriuje, rūpinantis žmonių laisvalaikiu, supratau, kokia tai didelė atsakomybė. Tai mane maloniai gąsdina ir dabar – „B-House“ taps nauju traukos centru visame pajūrio regione, natūraliai unikalios koncepcijos vietoje lankytojai tikėsis ir unikalių potyrių. Todėl neriamės iš kailio ruošdami jiems įvairias staigmenas, kurdami naują Klaipėdos renginių kultūrą ir gilindamiesi į alaus kultūros subtilybes. Stengsiuosi pavyzdžiu iliustruoti šį patarimą!“ – pažada Martyna.

Naujų modernaus gastrobaro Klaipėdoje herojų prisistatymai laukiami el. paštu staff@svyturysbrewery.lt „Apyniuotų gėrimų, gardaus maisto ir skambios muzikos simbiozėje atrasim sritį, kurioje jausitės geriausiai!“ – kviečia Martyna.

Daugiau info: www.svyturysbrewery.lt

Daugiau info iš Kaštono kolektyvo.

 

Leave a Reply