Neringa FM

Naujienos

lukas-sidlauskas-bankuchenas

Neringos bičiulis – Lukas Šidlauskas aka Šventinis bankuchenas

Šįvakar mūsų ausis džiugins Neringos bičiulio muzika. Šįkart tai bus žaisminga muzikinė kompiliacija kurią sudėliojo mūsų bičiulis, bene originaliausias Lietuvos komikas, šiais metais numetęs Lietuvos istorijos repo bombą – Lukas Šidlauskas, aka Šventinis Bankuchenas.

Subtiliu humoru garsėjantis Lukas yra tikrų tikriausias Kūrėjas iš didžiosios raidės. Praeityje išleidęs keletą reggae albumų, repavęs “Senojoje mokykloje” bičas dabar laipioja ant scenos komedijos renginiuose, kuriuose susirinkusius verčia iš koto savo sukurtomis linksmomis istorijomis. Jo paties organizuojamuose intelektualiuose komedijos vakarėliuose “Šventinis bankuchenas LIVE” Lukas priverčia susirinkusius kvatoti ir valytis juoko ašaras iš šiai dienai aktualių ar stereotipinių situacijų, kurias pats puikiai ir suvaidina.

Šventinis bankuchenas jau yra išleidęs 3 pilnus audio teatro/ folk/ rap albumus ir šiais metais visiems Lietuvos reperiams nosį nušluosčiusį Lietuvos istorijos repą, kurį dabar repuoja net jaunoji Lietuvos karta.

 

“Šventinio bankucheno kūryba panardina klausytoją į šviesiausių tonacijų spinduliais nutviekstus meninės raiškos plotmių verpetus, kur nerūpestingai pulsuojančiais komizmo, ironijos ir absurdo potepiais alsuoja neišsemiamų amžinųjų žmogiškųjų vertybių klodai, o mažoriniais pustoniais nudažyti garsų pasažai aš nežinau, kas tau atsitiko, kad tu dar nenustojai skaityti šito teksto, bet sveikinu tave, kadangi tu tekstą perskaitei iki galo.” – taip apibūdina savo kūrybą “Šventinis bankuchenas”, pristatydamas plačiąjai visuomenei savo trečiąjį albumą “Į priekin, gondolininke”.

Jeigu nesate girdėję apie Šventinį bankucheną, vertėtų tai padaryti, ir kuo skubiau, siekiant linksmesnio ir paprastesnio požiūrio į gyvenimą.

Šįvakar 21:00 mūsų bangomis girdėsite šio linksmo bičo – Luko Šidlausko suruoštą eklektišką muzikinę valandėlę, kurioje girdėsite ir džiaziuko, ir reggae skambesio ir SEL’o kontrolinių šūvių aidų ir aukšto tembro savininkų, popso karalių, legendinių “Chicago” perliukų – tikras “Šventinis bankuchenas”!

Jūs taip pat turite neeilinę galimybę šį penktadienį pamatyti nepakartojamą “Šventinis bankuchenas LIVE” pasirodymą Kaune, muzikos klube Orixo. Daugiau informacijos rasite ČIA! IKIKI!

Jeigu nespėjote išgirsti mikso tiesiogiai, visus įrašus galite perklausyti ČIA

Leave a Reply