Neringa FM

Naujienos

Neringa FM Beachball CUP Žolinė prizininkai

Sportinio entuziazmo pavyzdžiai Nidoje

Prabėgo antrasis iš dviejų, taip lauktų, ilgų savaitgalių šią vasarą. Bene laukiamiausias Žolinių savaitgalis Nidoje visad kupinas veiklos visiems poilsiautojams. Ne išimtis ir šio vasaros sezono užimtumo programa: “Neringa FM“ organizuojama paplūdimio tinklinio fiesta, “Nidos setas” teniso klubo organizuojamas Žolinių teniso turnyras, Vlados Musvydaitės organizuotos ėjimo varžybos, Nida Jazz maratonas, keli jaunimo vakarėliai, tradicinių amatų mugė ir kiti malonumai. Gausi savaitgalio užimtumo programa, turėjusi suteikti daug gerų emocijų, buvo stipriai koreguojama gamtos sąlygų, kurios ne itin džiugino Nidoje vykusių renginių dalyvius.

Šį savaitgalį vyko Neringa FM organizuojama tinklinio ir muzikos šventė – Neringa FM Beachball CUP’16. Iki paskutinės minutės organizatoriai vylėsi, kad nusiramins stiprus pietvakarių vėjas ir suteiks galimybę deramai pasiruošti ir suorganizuoti suplanuotą šventę. Deja Baltija negailestingai skalavo paplūdimį, vėjas nerimo, todėl drauge su susirinkusiais paplūdimio tinklinio entuziastais buvo nuspręsta perkelti šventės vietą iš Nidos Šiaurinio paplūdimio į kopose esančią tinklinio aikštelę, centriniame paplūdimyje. Šioje vietoje kopos uždengia nuo jūros pučiantį vėją, todėl esant sudėtingom oro sąlygom toje vietoje dar galima žaisti tinklinį ir neįmanoma tampa įmanoma. Nepabūgę šalto oro, lietaus ir vėjo, tinklinio turnyre užsiregistravo rekordiškai mažas dalyvių skaičius – 8 komandos. Nors kurorte matėsi ir daugiau tinklininkų, specialiai atvykusių sudalyvauti fiestoje, tačiau jie vėjuotam savaitgaliui mieliau rinkosi plaukimą jėgos aitvarais nei tinklinį. Vistik pradėjus kopose daužyti kamuolius, sujungus audio aparatūrą ir už DJ pulto atsistojus Mariui Stavariui, nuotaika pradėjo kilti. Jo grojami linksmi pasaulio muzikos ritmai leido jaustis arčiau egzotinių kraštų, trumpi lietaus intarpai jau niekam netrukdė, vienai kitai minutėlei pro debesis išlindę saulės spinduliai priversdavo tinklininkus maloniai prisimerkinėti ir tinklinio turnyras po truputį įsivažiavo. Savaitgalio trukmės tinklinio turnyras buvo sužaistas per 1 dieną, nes sekmadienio orų prognozės ir toliau nežadėjo nieko vasariško.

Vakare išaiškėjo keturios stipriausios ketveriukės ir sužaidus finalą, prizininkų trejetas išsidėliojo taip:

I – LYJA

Komanda LYJA
Komanda LYJA

II – CLIFOX

Komanda CLIFOX
Komanda CLIFOX

III – RED WINGS

Komanda Red Wings
Komanda Red Wings

Vakare turėjusį įvykti naktinį tinklinio turnyrą dėl oro sąlygų teko anuliuoti, todėl vakarinėje programoje buvo ruošiamasi paplūdimio vakarėliui Kupole. Naktinėje programoje grojo Daugvinas Liberis, Linas Žukauskas, o vidurnaktį fantastiškai užgrojo svečiai iš Vengrijos “Mystical Plants” ir Kaliningrado “The cranzers”. Šio vakarėlio metu lietus pylė kaip iš kibiro, todėl DJ’ų pasirodymais ir gyvo garso koncertais ant Baltijos kranto esančiame bare mėgavosi tik ištikimiausi gamtos ir muzikos gerbėjai.

Mystical plants koncertas Kupole
Mystical plants koncertas Kupole

Sekmadienio paplūdimio dangus nusidažė spalvotais jėgos aitvarais, kas reiškė, kad orų prognozės išsipildė ir paplūdimio tinkliniui vietos neliko.

Kiekvienais metais geru vasarišku oru pasižymintis Žolinių savaitgalis, šį sezoną, labai nepradžiugino todėl paskutinė šių metų saulės, tinklinio ir muzikos fiesta “Neringa FM Beachball CUP’ 16” praėjo sukąstais dantimis su tramdomais marškiniais.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja dalyviams už pasitikėjimą ir nepailstamą aistrą tinkliniui, bei rėmėjams, kurie visos vasaros metu ėjo drauge su muzika ir tinkliniu: didžiuliam parduotuvių tinklui Sportland, mineraliniam vandeniui “Akvilė”, Neringos savivaldybei, sportinių drabužių gamintojams “Thermowave”, madingiausių gintarinių papuošalų gamintojams “Bambero”, skaniausių sumuštinių pasaulyje gamintojams “Kaštonas”, sparnų suteikėjui “Red Bull”, 15min.lt komandai, unikaliam paplūdimio barui “Švyturys beach bar Kupolas” ir visiems draugams, padėjusiems prisitaikyti prie Lietuvos klimato bei aplinkos sąlygų, organizuojant tinklinio šventes fantastiško grožio Nidos paplūdimiuose.

Žaiskite tinklinį, judėkit, klausykit radijos ir būkite laimingi! Saulės, tinklinio ir muzikos fiestos su Neringa FM atsisveikina iki kito sezono, kuomet, gyvendami atsakingai, sušvelninsime klimato kaitą ir vasarą galėsime mėgautis vasariškais malonumais, rudenį rudeniškais o žiemą žiemiškais!

Leave a Reply