Neringa FM

Naujienos

Solo ansamblis - Moteris remix

Solo Ansamblio „Moteris” išeina į šokių aikštelę

Tarptautinę moters dieną itin sėkmingus metus lietuviškoje alternatyviosios muzikos scenoje patyrusi grupė „Solo Ansamblis“ pristato specialią hitu tapusio kūrinio „Moteris“ versiją, kurią sukūrė elektroninės muzikos duetas „Black Water“. Rudenį įspūdingu klipu pristačiusi nežabota būtybė vienijo skirtingus transformuotus herojus, o šiandien – moterų solidarumo dieną – elektroninės muzikos prodiuserių dizaino dėka pakeitė pavidalą ir šokio žingsniu išeina į naują platformą, šokti klubinėse erdvėse.

„Mus įkvėpė singlas ir rudenį pristatytas muzikinis klipas – kūrinyje aptikome daug mums patinkančių elementų: nuo žemų garsų ir vokalinės linijos iki efektų ir mėgstamų sintezatorių tonų. Norėjosi dainą perkelti ir į šokių muzikos aikštelę. Bet greta noro teko gerai pagalvoti kaip šią „Moterį“ interpretuoti teisingiausiai. Šiandien pristatome rezultatą ir tikimės, kad daina nugyvens ilgą gyvenimą, kad ją išgirs ir melomanai iš svečių šalių“ – kūrinį pristato „Black Water“ narys Mantas Ažondenis.

Grupei „Solo Ansamblis“ taip pat būdingi ieškojimai. Praėjusią vasarą ketveriukė klausytojams pateikė sėkmingą legendinės grupės „Lipnūs Maharadžos Pirštai“ kūrinio „Mane apvogė“ interpretaciją. Talentingų diskžokėjų kvietimas interpretuoti gerbėjų pamėgtą dainą Moteris” perkėlė grupės kūrybą į naują etapą ir pradėjo simbolinį atsisveikinimą su debiutiniu albumu „Roboxai“. Tuo pačiu išsipildė albumo tikslas per muziką kurti dialogą – per muziką bendraujama jau ne tik su klausytojais, bet ir su prodiuseriais.

„Elektronika mums nėra svetima, o kadangi nemažai jos elementų naudojame savo kūryboje, buvo įdomu, kaip kitaip gali skambėti mūsų „Moteris“. Iš tiesų, nežinojome, ko tikėtis, tai jaudinantis procesas. Mėgstame tamsius garsus, tad labiausiai mus džiugina kitoks originalių sintezatorių panaudojimas. Originale stengėmės pažvelgti į mistišką ir tamsią moters pusę, šio jausmo įdėjome ir į muzikinį klipą, o interpretacija atsisuka į iki šiol slėptą puošnią jos dalį. Kompozicija kelia vaizdinių, tarytum ši „Moteris“ ruoštųsi, puoštųsi ir kvėpintųsi vakarėliui savo tamsiuose buduaruose“ – sako „Solo Ansamblio” narys Vytautas Leistrumas.

Kūrinys „Moteris“ yra vienas gerbėjų mylimiausių kūrinių iš prieš metus pristatyto ir visiškai išparduoto debiutinio albumo „Roboxai“. Išgirskite naują jos versiją:
 

Leave a Reply