Neringa FM

Naujienos

Beachball FEST 17

Joninių savaitgalis Nidoje su tinkliniu, muzika ir plačiom šypsenom

Jau rytoj Nidoje prasideda smagiausia tinklinio ir muzikos fiesta Lietuvoje – Neringa FM Beachball FEST’17. Viso savaitgalio trukmės šventėje organizuojami net trys skirtingi mėgėjų tinklinio turnyrai, profesionalų parodomosios varžybos, vakarėlis ant jūros kranto, muzikos grupių “Ministry of Echology” ir “Golden parazyth” koncertai.

Smagiausiam tinklinio sezono renginiui Nidoje jau dvi savaites ruošiasi rekordinis skaičius šios sporto šakos entuziastų. Ketvirtus metus organizuojamoje “Baltic Beach Camp” sportuoja per 100 tinklinio mylėtojų iš visos Lietuvos. Nuo birželio 11 d iki pat Joninių nakties centriniame Nidos paplūdimyje treniruotes veda tituluoti tinklinio asai iš Lietuvos, Latvijos bei Ukrainos. Tai – daugkartinis Lietuvos salės ir paplūdimio tinklinio čempionas Artūras Vasiljevas, Lietuvos rinktinės narys, sirgalių numylėtinis Paulius Matulis ir geriausias Lietuvoje žaidžiantis tinklininkas, ukrainietis Dmytro Šlomin. Verta paminėti, kad didžiausios žvaigždės “Baltic Beach Camp” trenerių kolektyve yra broliukai iš Latvijos, pasaulio turų prizininkai, Edgars Točs ir Rihards Finsters. Latvijos tinklinio didmeistriai į Lietuvą atvyko ne tik dalintis patirtimi, bet ir ruoštis Pasaulio čempionatui, kuris liepos pabaigoje vyks Vienoje. Kokios sportinės formos yra tituluoti atletai iš Latvijos pamatysime parodomajame mače šiauriniame Nidos paplūdimyje penktadienio vakarą, kuomet jiems iššūkį mes aikštelės šeimininkai A. Vasiljev ir P. Matulis. Tuoj pat po parodomųjų profesionalių tinklininkų kovų visi kviečiami Nidos prieplaukos vyninėje pasiklausyti „Ministry of Echology“ koncerto ir išjudinti klubus savaitgalio tinklinio kovoms.

Šeštadienį vidurdienį, šalia paplūdimio baro „Kupolas“ prasidės tinklinio komandų galutinė registracija ir 13 valandą bus skelbiami 2×2 ir 4×4 paplūdimio tinklinio turnyrų startai. Kovos vyks 4 paplūdimio tinklinio aikštelėse atskirose grupėse ir į sekančios dienos kovas pateks tik geriausiai grupėje sužaidusios komandos. Šeštadienio naktis bus trumpa ir kupina judesio, nes jau 22 val. prasidės naktinis tinklinio mėgėjų turnyras 3×3 ir paplūdimio vakarėlis, kurio metu ant Baltijos kranto visus susirinkusius atostogautojus linksmins nenustygstantys vietoje Neringa FM DJ’ai ir svečiai, o savo fantastišką gyvo garso koncertą surengs Lietuvos elektroninės muzikos žvaigždės – duetas „Golden Parazyth“!

Sekmadienį visų laukia atkrintamosios kovos ir patys gražiausi ir atkakliausi finaliniai žaidimai, kuriuos stebėti ir palaikyti savo mėgstamus tinklininkus kviečiami visi, neabejingi sportui.

Neringa FM Beachball FEST metu vykstantys tinklinio turnyrai yra skirti mėgėjams, todėl kviečiami registruotis bet kokio lygio tinklininkai! Kovoti turnyruose tikrai yra dėl ko. Be sportinio pasitenkinimo, prizininkų laukia pajūrio nekilnojamo turto vystytojų “Baltijos namai” įsteigtos taurės, viešbučio “Jūratė” dovanojami romantiški savaitgaliai Nidoje, masažai “Nidos kopose”, sąskaitos restoranuose “BO House” ir “Kupolas”, gintariniai “Bambero” papuošalai, geidžiamiausi “Myliu Nidą” ir “Baltijos Amerikos klinika” marškinėliai, kvepalualeja.lt kvepalai ir mineralinio vandens “Akvilė” prizai.

Neringa FM Beachball FEST – tai tinklinio, saulės ir muzikos fiesta, skatinanti būti fiziškai aktyviais ir turiningai leisti laisvalaikį. Fizinis aktyvumas, sveikata ir gyvenimo kokybė yra glaudžiai susiję dalykai. Žmogaus kūnui reikia judėti, todėl reguliarus fizinis aktyvumas yra būtinas, norint sveikai gyventi ir išvengti daugelio gyvenimo problemų.

REGISTRACIJA button

Leave a Reply