Neringa FM

Naujienos

NIDOS PUSĖS MARATONO BĖGIMAS

Šį šeštadienį Nidos gatvėse vyks pusės maratono bėgimas

Artėjantį šeštadienį, rugsėjo 24-ąją, gražiausios šalies gatvės bus skirtos tarptautiniam Nidos Asics pusės maratono bėgimui. Vaizdingomis distancijomis, kurios eis greta Kuršių marių, pajūrio apsauginio kopagūbrio ir Nidos pušynų, bėgs daugiau nei aštuoni šimtai pusės maratono bėgimo dalyvių.

Į septynioliktąjį Nidos Asics pusės maratono bėgimą dalyviai atvyks iš Norvegijos, Airijos, Latvijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Nyderlandų, Šveicarijos, Olandijos ir Lietuvos miestų.

Kasmet gausėjančių dalyvių skaičiumi besidžiaugiantis renginio organizatorius Aurelijus Armonavičius pastebi, kad dėl ribotos vietovės rekreacinės talpos, artėjama prie ribos, kuomet ne visi norintys bėgime galės dalyvauti.

Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis pažymi, kad beveik du dešimtmečius vykstantis renginys yra sektinas pavyzdys, sprendžiant sezoniškumo problemas.

„Kartu su bėgikais į Neringą atvyksta ir gausus būrys juos palaikančių asmenų, todėl paskutinysis rugsėjo savaitgalis vasariško šurmulio Neringoje nestokoja, o ir laikas pasidžiaugti Kuršių nerijos išskirtinumu yra pats geriausias. Be jau įprastų maršrutų ir pramogų, kviečiame atrasti ir Europos architektūros studentų asamblėjos kūrybinių dirbtuvių rezultatus, kurių lankymui tinka visos oro sąlygos“, – pasimėgauti rudenėjančia Kuršių nerija kviečia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Pusės maratono distanciją (21.098 km.) planuoja įveikti daugiau nei trys šimtai dalyvių, jau užsiregistravę bėgime. Norintys save išbandyti trumpesnių nuotolių distancijose, turės galimybę bėgti „Lemminkainen Lietuva“ (10 km) bei „Elektromarkt“ bėgimuose (5, 4 km). Vaikams ir jaunuoliams iki 18 metų skirtos trumposios distancijos – 3 km, 2 km ir 1 km. Nepilnamečiai, norintys dalyvauti bėgime privalo turėti tėvų ar kitų atsakingų asmenų raštišką sutikimą.

NIDARUN map

Rugsėjo 22-oji, ketvirtadienis, – paskutinė registracijos diena internetu, svetainėje http://nidarun.lt/lt. Vėliau, norintys dalyvauti pusės maratono bėgime, galės užsiregistruoti tik bėgimo išvakarėse, rugsėjo 23 -ąją, penktadienį, nuo 18. 00 iki 22. 00 val. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ (Taikos g. 4).

Bėgimo metu, nuo 09. 30 iki 14.30 val., bus sustabdomas transporto priemonių eismas Nidos Taikos gatvės atkarpoje tarp Naglių gatvės ir automobilių stovėjimo aikštelės prie Kavinės-vyninės „Don Vito“ (Taikos g. 32B, Neringa), Naglių gatvės atkarpoje tarp Taikos ir Pamario gatvių, Pamario gatvės atkarpoje tarp G. D. Kuverto ir Naglių gatvių. Transporto priemonių eismas bus apribotas Nidos-Smiltynės plente, Taikos ir G. D. Kuverto gatvėse pagal bėgimo trasos schemą.

Bėgimą gražiausiame Baltijos pajūrio kurorte organizuoja VšĮ „Nidos pusės maratono bėgimas“. Informaciją apie bėgimą ir jo dalyvius galima rasti internetiniame tinklapyje http://nidarun.lt/lt.

Daugiau informacijos:

Aurelijus Armonavičius,

VšĮ „Nidos pusės maratono bėgimas“ direktorius
Tel.: +370 686 65242
El.p.: info@nidarun.lt

Leave a Reply