Neringa FM

Naujienos

Nidos trumpametražiųfilmųfestivalis

Rugpjūčio 19-20 dienomis – Nidos trumpametražių filmų festivalis

Jau artėjantį savaitgalį Nidos meno kolonijoje vyks Nidos trumpametražių filmų festivalis. Tai tarptautinis, pirmais metais vyksiantis bei nuostabioje Nidos meno kolonijos erdvėje įsikursiantis festivalis. Šis festivalis nemokamas ir atviras visiems, norintiems pamatyti įkvepiančias istorijas, kinematografiškai pasakojamas įvairių šalių moterų ir vyrų režisierių. Programoje išvysime trumpametražius filmus iš Lietuvos, Prancūzijos, Anglijos, Amerikos, Izraelio, Irano, Taivano, Indijos, Ispanijos, Danijos, Kanados, Graikijos. Šių metų festivalį atidarys filmas „Tiltai”, režisuotas Austėjos Urbaitės.

Apie festivalio išskirtinumą pasakoja festivalio sumanytoja ir organizatorė Arnolda Noir:

,,Šis festivalis jautrus šiandienos problemoms, o jas reprezentuojantys režisieriai yra kilę iš įvairių kultūrinių versmių. Nidos  trumpametražių filmų festivalis turi ir atskirą muzikinių video kategoriją taip pat  skirtą įvairiausių muzikos žanrų atlikėjams. O labiausiai išskirtinumas pasireiškia tuo, kad jis vyksta Nidoje, kurios peizažas tiesiog kviečia ir traukia visus, ne tik menininkus”.
Taip pat festivalio koordinatorė Roberta Balčiūtė pažymi, jog šio festivalio vizija – surengti jauniems kūrėjams iš viso pasaulio galimybę dalintis idėjomis, kontaktais ir darbais. Ateityje festivalis sieks tai ir daryti.

Rugpjūčio 19-20 dienomis, nuo 20val. iki vidurnakčio į Nidos meno koloniją kviečiami visi norintys sudalyvauti Nidos trumpametražių filmų festivalyje.

Daugiau informacijos: Arnolda Noir, +370 615 60202

Renginio Facebook paskyra: https://www.facebook.com/events/1142321685829652/?active_tab=posts

Renginio web svetainė: http://nidafilmfest.webnode.com/

 Nidos trumpametraziųfilmųfestivalis Meno kolonijoj

Leave a Reply