Neringa FM

Naujienos

beachball fest 2018

Šį savaitgalį Beachball FEST 2018: jūra, saulė, muzika, tinklinis & tenisas Nidoje

Liepos 6-8 dienomis Nidoje organizuojama didelė saulės, muzikos, paplūdimio tinklinio ir teniso šventė Neringa FM Beachball FEST 2018. Paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyras, paplūdimio teniso turnyras, naktinis tinklinis, ‘beach party’, menai ir koncertai kvies džiaugtis šia fantastiška vasara!

Jau 11 metus organizuojama vasaros fiesta šiemet į Nidą atnešė nemažai permainų, apie kurias norime jus informuoti. Beachball Fest 2018 yra ne tik sporto ir turiningo laivalaikio šventė, bet ir sportiško gyvenimo būdo mada, tad šiemet prie vasaros šventės buvo nuspręsta prijungti sparčiai populiarėjančio paplūdimio teniso turnyrą ir naktinį karnavalą “Pudra”. Vienu metu šiauriniame Nidos paplūdimyje vyks paplūdimio tinklinio, paplūdimio teniso turnyrai ir naktiniai karnavalai.

beachball fest 2018 promo dar5

Pakitęs tinklinio turnyro formatas

Dar viena sezono naujiena – paplūdimio tinklinio turnyro formatas. Šiemet keletą dienų truksiančiame tinklinio mėgėjų turnyre bus žaidžiama mišriose komandose 3 prieš 3. Pagrindinė Neringa FM Beachball FEST tinklinio turnyrų taisyklė lieka nepakitusi – kiekvienoje komandoje turės būti bent viena mergina ir nedaugiau kaip 1 profesionalus tinklininkas, tačiau bus žaidžiama ne 4 prieš 4, kaip tai buvo daroma 10 metų iki šiol, bet 3 prieš 3. Toks žaidimas, pasak organizatorių, yra artimesnis tikrąjam paplūdimio tinkliniui, kuriame žaidžiama 2 rieš 2, tačiau nereikalauja tokio didelio meistriškumo ir yra prieinamas mėgėjams.

“Paplūdimio tinklinio ir teniso mėgėjų lygis pastaruoju metu ženkliai pakilo. Lietuvos didmiesčiuose atsirado nemažai naujų uždarų paplūdimio sporto arenų, kur tinklinio ir teniso aistruoliai treniruojasi ištisus metus, o tai sąlygoja geresnę jų fizinę formą ir taisyklingesnį žaidimą. Norėdami įtraukti kuo daugiau žmonių į paplūdimio tinklinį, šiais metais nusprendėme visiems pasiūlyti kompromisą, organizuodami Beachball Fest paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyrą, žaidžiant mišriose 3 žaidėjų komandose” – taip savo sprendimą grindžia sporto šventės organizatorius Adomas Pėkis.

 Pakitusi šventės programa

Šiais metais sporto ir muzikos fiestos dalyvių laukia pakitusi šventės programa. Liepos 6-oji yra ne darbo diena, o mėgautis tinkliniu, tenisu ir vasara Nidos paplūdimyje organizatoriai kviečia visas 3 laisvas dienas. Dėl to šiais metais šventės programa buvo adaptuota atitinkamai. Jau penktadienį, Liepos 6, prasidės sporto mėgėjų turnyrai, kur visą dieną paplūdimio aikštelėse bus kovojama grupėse. Vakare, toje pačioje vietoje, visų lauks šventinis paplūdimio karnavalas “Pudra”, garantuojantis geras emocijas ir šokius iki pat vėlumos. Šeštadienį, Liepos 7, stipriausios komandos susirungs atkrintamosiose kovose ir sužais finalus. Šeštadienio naktį laukia naktinis paplūdimio tinklinio turnyras, kur, beskambant egzotinei muzikai, apšviestoje kopų aikštelėje bus kovojama dėl naktinių fiestos trofėjų. Sekamdienį, Liepos 8 dieną šventės dalyviai dar kartą susitiks paplūdimy kartu pasidžiaugti vasara – paklausyti Neringa FM muzikos, pailsėti ar susirungti su turnyrų prizininkais.

Linksmybės paplūdimy

Kadangi šventės formatas yra sporto Fiesta, didelį dėmesį organizatoriai savo šventėje skiria ne tik sportui, bet ir muzikai. Nuo pat penktadienio vidurdienio mūsų savo muzika su jūra ir visais susirinkusiais dalinsis nemažas būrelis melomanų. Neringa FM šiemet atrinko labiausiai vasarą Nidoje atspindinčią muziką grojančius DJ’us, kurie palaikys sportiškai linksmą atmosferą paplūdimyje ir leis mėgautis nerūpestingomis atostogomis Nidoje. Fiestos metu prie DJ pulto stos Audrius Kaštonas, Marius Stavaris, Žilvinas Noruišis, DJ Valdemaras, Artiom Soldatov, Lukas Tarvainis, Logeshen Moorgan (Maxi) ir Rokelis Mono.

Beachball fest akimirka

Saulės, muzikos, paplūdimio tinklinio ir teniso Fiesta vyks šiauriniame Nidos paplūdimyje, greta Kupolo, kur šio ilgiausio vasaros savaitgalio naktimis vyks „Pudra”. Šiemet tai jau trečiasis karnavalas paplūdimy, skatinantis dalyvius judėti į platesnį muzikinį, socialinį ir meno lygmenį. „Pudra” judėjimo pagdindinė idėja yra žmogaus laisvė būti bet kuo. Dirbdami su įvairiais menininkais šio unikalaus karnavalo organizatoriai kuria instaliacijas, dekoracijas ir kitus vizualius menus, padėsiančius pasijusti laisvu. Pernai šventės metu paplūdimys virto į didelę vestuvių šventę, tad šiemet karnavalo dalyviai švęs medaus mėnesį.

Ilgasis savaitgalis Nidos paplūdimyje žada daug liksmų pramogų tiek sportininkams, tiek melomanams, tiek menininkams, tad belieka susikrauti atostogų reikmenis ir patraukti jūros link.

Išankstinė registracija į turnyrus ir daugiau informacijos: ČIA!!!!

Beachball fest welcome

Leave a Reply