Neringa FM

Naujienos

„Ritmo kovos“ penktąkart pristato šviežiausią Lietuvos urban elektroniką

Prabėgus dvejiems metams nuo ketvirtosios, dienos šviesą išvydo penktoji elektroninės muzikos kompiliacijos „Ritmo kovos“ dalis. Joje – trylika naujausių Lietuvos kūrėjų darbų.

Kūrėjų susivienijimo „Renegades of Bump“ nariai jau penktą sykį pasauliui pristato Lietuvos urban elektroninės muzikos tendencijas, inovatyviausius atlikėjus ir įdomiausius jų darbus. Dar 2010-aisiais prasidėjusios serijos istorija plėtojama jau aštuntus metus, tačiau ir šįkart leidinyje bus galima išgirsti dar nepažįstamų vardų, teigiama pranešime spaudai.

„Mūsų prioritetas visada buvo ir vis dar yra – pasauliui parodyti naujus ar tiesiog mažiau matomus Lietuvos prodiuserius, suteikti jiems sceną, kad jie galėti prisistatyti, – pasakojo vienas iš rinkinio leidėjų Donatas Rinkevičius-Deep Shoq. – Kaskart ruošdami kompiliaciją sulaukiame naujų atlikėjų dėmesio. Mums tikrai svarbu žinoti, kad vis atsiranda kuriančių studijose ar namuose. Svarbu žinoti, kad šis judėjimas nesustoja. Dėl to ir ruošiame kompiliacijas – kad paskatintume kitus kurti.“


5-ojoje „Ritmo Kovų“ dalyje – keletas neblogai žinomų šios scenos atstovų, tarp kurių – geriausias šalies beatboxeris Gon, prodiuseriai Rushkeys, Genys, Spurga, o taip pat galima išgirsti ir anksčiau šiose kompiliacijose negirdėtus Arfao, Raw & Modern, taip pat su žinomais šalies atlikėjais kartu koncertuojančius Joną Drėmą, Plucando ir kt.

Žanro požiūriu šis rinkinys – pakankamai įvairus – jame galime rasti tiek gaivaus Garage, tiek Future Beats, Footwork ar labiau eksperimentinės elektronikos skambesio.

Norintys išgirsti penktąją „Ritmo kovų“ dalį, ją gali rasti „Spotify“, „Bandcamp“ ir kitose muzikos platformose.

Nuorodos:

Bandcamp

Soundcloud

iTunes

Spotify

Tidal

Amazon

Leave a Reply