Neringa FM

Naujienos

Neringa FM regata - Cool water

Savaitgalį Nidoje buriuotojai varžėsi Neringa FM regatoje

Šį savaitgalį į Nidą susirinko virš 100 buriuotojų, kurie savo sugebėjimais stebino vieni kitus ir dvi dienas varžėsi dviejose klasėse dėl geriausių titulo Neringa FM ragotoje.

Kasmetinė Neringa FM regata, organizuojama BK „Vėtrungis” ir Neringa FM susilaukė didelio dėmesio. Viso regatoje užsiregistravo 22 jachtų įgulos, kurios varžėsi dviejose starto grupėse:

I starto grupė –  ORC įskaitinė grupė

II starto grupė –  laisvoji įskaitinė grupė

Šeštadienį, pučiant silpnam vėjui įvyko pirmasis laivų plaukimas, tačiau vėjui nurimus antras startas buvo atidėtas, o vėliau nukeltas į sekmadienį. Belaukiant vėjo, šeštadienio vakarą buriuotojai Nidos jachtų uoste turėjo nemažai laisvo laiko, tad turėjo progą pabendrauti tarpusavyje ir pasiklausyti gražios muzikos, kurią visiems susirinkusiems prie DJ pulto grojo nidiškis Lukas Tarvainis.

Sekmadienį vėjas buvo kur kas stipresnis, tad sportinio entuziazmo buvo į valias ir buriuotojai dviejuose plaukimuose demonstravo tai ką moka geriausiai – gaudyti Nidos vėją ir skrieti Kuršių marių bangomis. Jau popiet visi laivai buvo grįžę į uostą ir laukė teisėjų sprendimų, siekdami sužinoti savo rezultatus. Laisvojoje grupėje rezultatai buvo visiems aiškūs ir prizininkai laukė savo trofėjų. Kitokia situacija susiklostė ORC grupėje. Teisėjams išnagrinėjus šioje grupėje pateiktą protestą pirminiai rezultatai visiškai pasikeitė ir visus plaukimus pirmoje vietoje suplaukusią jachtos „Keturi vėjai” įgulą iš nugalėtojų sąrašo nubloškė į V poziciją. Po visko rezultatai susiklostė taip:

Laisvoji grupė:

I vieta –   FESTINA (Kap. Tomas Kavaliauskas)
II vieta –  PROPAGANDA(Kap. Rokas Babrauskas)
III vieta – DEFIANCE(Kap. Oleg Zelenin)

ORC grupė:

I vieta –   COOL WATER (Kap. Tauras Rymonis)
II vieta –  NIDA III (Kap. Arūnas Burkšas)
III vieta – TEGU (Kap. Jurgis Janulionis)

V vieta – Keturi vėjai (Kap. Adomas Janulionis)

VISI REZULTATAI ČIA

Regatos organizatoriai dėkoja visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šios regatos organizavimo. Speciali padėka Viliui Tamkvaičiui ir regatos rėmėjui – kelionių agentūrai „Piligrimas”, įsteigusiai fantastiškus prizus regatos prizininkams.

Neringa FM regata 2018 Festina

FOTO ALBUMAS YRA Neringa FM Facebook paskyroje.

Leave a Reply