Neringa FM

Naujienos

Red Bull Soundclash

Donny Montell: „Jazzu yra nenugalima Lietuvoj… kol kas“

Rugsėjo 8 d. „Siemens“ arenoje Vilniuje vyks dešimtmečio muzikinė dvikova – „Red Bull Soundclash‘17“. Tai didžiausių pasaulyje muzikinių kovų serija, kaskart vykstanti vis kitoje šalyje. Į Lietuvą ji atvyksta jau antrąsyk: šįkart skandalingoji Lietuvos popscenos karalienė Jazzu susigrums su energinguoju Donny Montell, turėjusiu garbės atstovauti tėvynę „Eurovizijoje“.

Vienas populiariausių mūsų scenos dainininkų neslepia, kad besiruošdamas kovoms trykšte trykšta džiaugsmu.

„Kartais pavargsti organizuodamas savo koncertus, o čia „Red Bull“ – tarptautinis „brendas“… bitė tau ant šiknutės, bet tokia gera, žinok“, – taip kvietimą dalyvauti komentavo Donny Montell.

Paklaustas, kuris iš jų yra geresnis atlikėjas, Donny Montell pabrėžė skirtumus, tačiau tuo pačiu metu nepamiršo, kad jie abu labai gerai jaučia vienas kitą. Niekam nėra paslaptis, kad abu atlikėjai yra perfekcionistai, todėl visada yra pasiruošę siekti geriausio rezultato.

Paaiškėjo, kad dvikovos metu tikrai skambės daina „Norim dar“. Kol kas tik nėra žinoma, ar ją dainuos pats Donny, ar bandys iškišti ją dainininkei Jazzu. Beje, Donny išsidavė, esantis pragmatiškas. Paklaustas apie tai, ar nebus sunku atlikti Jazzu dainas, atlikėjas prasitarė, kad rinkdamasis kūrinius ieškojo tokių, kuriuose nėra daug teksto.

Tai, ir dar daug kitų įdomių detalių sužinosite iš interviu su Donny Montell.

 

Nepraleisk progos savo akimis pamatyti istorinį dviejų grandų susitikimą – Jazzu ir Donny Montell. „Red Bull Soundclash 2017“ jau rugsėjo 8 d. „Siemens“ arenoje Vilniuje.

„Red Bull Soundclash 2017“ su Jazzu ir Donny Montell pristato „Red Bull“ ir didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“. Daugiau informacijos: www.redbull.lt

Leave a Reply