Neringa FM

Naujienos

Baltic Beach camp

Prasidėjo kaip niekad populiarus tinklinio sezonas Nidoje

Praeitą savaitę prasidėjo, trečius metus Nidoje organizuojama tinklinio stovykla “Baltic Beach Camp” (BBC), subūrusi beveik 60 laisvos sielos tinklinio mėgėjų. Vadovaujami geriausių šalies tinklinio meistrų, tokių kaip Olegas Čebialis, Paulius Matulis, Andrius Gaidys ir Karolė Virbickaitė, stovyklautojai ištisą savaitę mokėsi tinklinio technikos ir taktikos, o sekmadienį demonstravo įgytus įgūdžius Finaliniame Turnyre.

„Tai buvo geriausia savaitė, nuo tų laikų, kai dar buvau moksleivis ir važinėdavau į stovyklas. Visą savaitę gyveni vien tinkliniu, nuolat esi apsuptas puikių žmonių, kurie, kaip ir tu yra išprotėję dėl tinklinio. Treniruotės išradingos ir intensyvios, tad stengiesi atiduoti visą save. O dar juk reikia ir vakarėlius iki saulės pasitikimo atlaikyti…. Bet čia – Nida, čia – miegas nereikalingas“, – įspūdžiais dalinasi Donatas, vienas labiausiai patobulėjusių stovyklautojų.

Lietuvos tinklinio rinktinės nario ir BBC vyr. treneriuko Olego Čebialio manymu rekordinis dalyvių skaičius atvyko dėl artėjančio tinklinio ir muzikos festivalio Neringa FM Beachball Fest: „Visi lietuviai myli Nida, vis daugiau jų žaidžia tinklinį, tačiau net 100 dalyvių (60 pirmoje ir 40 antroje pamainoje) nesitikėjome. Tačiau žmonės pradėjo registruotis, per kelias savaites užpildė planuotas vietas, tad teko organizuoti antrą pamainą ir ieškoti daugiau pagalbininkų (darbuojasi net 8 treneriukai). Daugelis dalyvių grįš į Nidą Joninių savaitgalį ir bandys parodyti, ko išmoko, bei iškovoti medalius Neringa FM Beachball Fest mėgėjų tinklinio turnyre. Stovyklautojai jau pasiskirstė komandomis ir nekantriai laukia šventės“.

Birželio 24-ąją (penktadienį) startuojanti tinklinio, saulės ir muzikos šventė prasidės parodomuoju profesionalų turnyru. Visi Nidos poilsiautojai galės mėgautis Lietuvos rinktinės žaidėjų Olego, Pauliaus Matulio, Andriaus Gaidžio, Artūro Vincelovič ir geriausio Lietuvoje rungtyniaujančio legionieriaus Dmytro Shlomin (Ukraina) žaidimu. Elitui iššūkį taip pat mes Lietuvos tinklinio „balsas“ Paulius Mačiulevičius, o merginų parodomojoje dvikovoje išvysime Lietuvos čempiones Karolę Virbickaitę su Vytene Vitkauskaite ir Pasaulio kurčiųjų čempionato sidabro laimėtojas Birutę Aleknavičiūtę su Ingrida Milkintaite. Meistrų turnyras atidarys saulės, muzikos ir tinklinio festivalį “Neringa FM Beachball Fest’16” jau šį penktadienį, 18:00, Centriniame Nidos paplūdimyje prie Gelbėjimo stoties. Visą Joninių savaitgalį vyksiantis, unikalus tinklinio ir muzikos festivalis Nidoje suburs didžiulę tinklinio ir muzikos mylėtojų bendruomenę iš visos Europos.

Joninių savaitgaliu tinklinio praktika Nidoje nesibaigs. Liepos ir Rugpūčio mėnesiais šiauriniame paplūdimyje vyks dar dvi tinklinio ir muzikos mėgėjų šventės, kuriose taip pat dalyvauti galės bet kas, subūręs komandą. Daugiau informacijos: www.beachballfest.lt