Neringa FM

Naujienos

MoM

Pilnas bičiulių vakaras

Šiandien yra trečiadienis, o tai reiškia, kad mūsų eteryje skamba muzikinė valandėlė „Neringos bičiulis” ir mūsų organizuojamo „Neringa FM Beachball Fest’16” Promo miksas.

Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad šio vakaro Beachball Festo promo miksą suruošė Deneez iš legendinio kolektyvo One Ear Stereo, o”Neringos bičiulio” valandėlė yra išaugusi į trijų valandų kelionę, kurią mums suruošė Luis Couñago aka MoM iš Ispanijos. Su šiuo iš Kordobos kilusiu biču mūsų pažintis nėra nauja, mes jau esame jį savo klausytojams pristatę ankstesnėse laidelėse „Neringos bičiulis”. MoM šįkart sudėliojo net trijų valandų setą, kuris tikrai labai smagiai klausosi ir puikiai tinka paskutiniam Kovo trečiadienio vakarui. Įsijunkit ‘mixtape’ą’ „Neringos bičiulis” šįvakar jau 19:00.

Be Deneez gerą popietę pajūryje įsivaizduoti sunku. Galbūt todėl, kad šis iš Latvijos kilęs didžėjus jau 1997-aisiais darė tai Klaipėdoje, kartu su kultiniu kolektyvu „One Ear Stereo“. Baisu pagalvoti, kiek funk, soul, hiphop, breaks ir kitų žanrų stilių plokštelių telpa Deneez, grojančio nuolat, periodiškai ir tik labai gerai, namuose – o greičiausiai ir nebetelpa. Kol laukiame jo seto Nidoje per mūsų festivalį Birželį, šįvakar klausome jo specialų promo miksą nuo 22:00.