Neringa FM

Naujienos

Grupė Kyla vėjas!

Perspektyvus duetas „Kyla Vėjas!“ išleidžia naują singlą

Neseniai  į Lietuvos muzikos sceną žengęs ir jau nemenką būrį gerbėjų susirinkęs duetas „Kyla Vėjas!“ išleidžia naują kūrinį, singlą „Išeinu“.

„Kyla Vėjas!“ – naujus skambesius atpūtęs post-punk duetas, kelią į gerbėjų širdis pradėjęs skintis vos daugiau nei prieš metus. Jo nariai – alternatyvios muzikos scenoje pažįstami muzikantai: duetą sudaro grupių „EGOMAŠINA” ir „Katarsis” nariai Antanas Jakutis ir Emilija Kandratavičiūtė. „Kyla Vėjas!“ tvirtina, jog ši jųdviejų kūrybinė draugystė davė galimybę išbandyti save naujuose amplua bei leido kūrybai nukrypti į anksčiau netyrinėtas plotmes.
Kyla vėjas - Išeinu Artwork

„Išeinu“ yra apie skausmą tuo metu, kai nori išeiti į begalinius jūros vandenis, žiūrint kam nors į akis, bet tas kas nors tave vis laiko čia. Daina nėra skirta konkrečiam asmeniui, tai labiau pasąmonės padarinių vedamas konceptas“, – kūrinį pristato duetas.

Praėjusių metų pabaigoje grupės vardu pavadintą debiutinį albumą išleidę „Kyla Vėjas!“ sako, kad tiksliais žanrais nenori apsibrėžti – duetas nori palikti žmonės galimybę patiems nuspręsti, ką jie girdi jų dainose.

„Jei kalbėtume abstrakčiai, tai „Išeinu“ – svajingos, minimalios elektronikos junginys su tikrumu, natūralumu. Kad ir kaip paradoksaliai skambėtų, skambesio dažniausiai stengiamės inspiruotis iš kuo labiau nepanašių grupių į mūsų, nes naujų dalykų receptas yra sujungti du skirtingus, o ne vienodus požiūrius“, – kalba „Kyla Vėjas!“.

Naujausias grupės kūrinys jau yra prieinamas skaitmeninėse muzikos klausymosi platformose ir jį tikrai išgirsite Neringa FM eteryje!

Artimiausia proga kūrinį išgirsti gyvai – balandžio 25 dieną. Tądien Lukiškių kalėjime, formate „Už grotų“, duetas surengs pirmąjį savo solinį koncertą Vilniuje.

Nors muzikos grupės muzika kelią į gerbėjų širdis pradėjo skintis tik praėjusiais metais, jos nariai – alternatyvios muzikos scenoje pažįstami muzikantai Antanas Jakutis ir Emilija Kandratavičiūtė.

Muzikantai tvirtina, jog ši jųdviejų kūrybinė draugystė davė galimybę išbandyti save naujuose amplua bei leido kūrybai nukrypti į anksčiau netyrinėtas plotmes.

Sekite šią perspektyvią grupę jų Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/kylavejas

Malonaus klausymo!