Neringa FM

Naujienos

Andrius Mamontovas - Perlai ir sakuros

Andriaus Mamontovo nauja daina „Perlai ir sakuros”

Likus porai dienų iki metų pabaigos, Lietuvos atlikėjas Andrius Mamontovas pristato naują dainą „Perlai ir sakuros“. Pasidalindamas dar niekada nepristatytu kūriniu atlikėjas patvirtino, jog jau kitų metų pradžioje dienos šviesą išvys ir naujas jo albumas.

„Šiandien mes gyvename pasaulyje, kuriame per daug dėmesio skiriame visiškai nereikšmingiems, menkaverčiams dalykams. Kartais tiesiog pamirštame, kas yra tikra, vertinga ir svarbu. Ši daina – būtent apie tai. Ji kiek ironiška, tačiau atskleidžianti tai, kuo naujojo amžiaus kasdienybėje gyvena daugelis iš mūsų“ – sakė Andrius Mamontovas.
Atlikėjas prisipažino, kad kūrinį „Perlai ir sakuros“ jis sukūrė grodamas pianinu, o visas instrumemtų partijas įrašė vienas. „Norėjau naujo skambesio, kitokio jausmo ir netikėto požiūrio“, – pridūrė kultinės Lietuvos grupės „Foje“ lyderis.
Pirmadienį „Perlai ir Sakuros“ pasieks ir šalies radijo stotis. Šis kūrinys – jau antra šiemet išleista A. Mamontovo daina. Gegužės mėnesio pabaigoje hito „Marso kanjonai“ kūrėjas pristatė didelio populiarumo sulaukusį kūrinį „Nesvarbu“.
Pirmą kartą kūrinys „Perlai ir sakuros“ gyvai bus sugrotas jau šį sekmadienį vysktančiame projekto „X Faktorius“ finale.
Kitų metų pradžioje pasirodysiantis muzikanto albumas bus pirmas naujas studijinis atlikėjo įrašas nuo 2015 m. pasirodžiusios plokštelės „Degančios akys“. Per pastaruosius kelerius metus A. Mamontovas išleido du elektorninius albumus ir darbą „Kibernetiniai žaislai“, kuriame į elektroninį rūbą buvo įvilkti seni, puikiai jo kūrybos gerbėjams pažįstami kūriniai. Šių metų pradžioje A. Mamontovas išleido ir drauge su Lietuvos kameriniu orkestru legendinėje „Abbey Road“ studijoje Londone įrašytą albumą „Šiaurės naktis. Pusė penkių“.