Neringa FM

Naujienos

Pauliaus Kilbausko ir Vyginto Kisevičiaus albumų perklausos: Pauliaus „Elements“ bei jų abiejų „Sasha was here”.

Vyginto Kisevičiaus ir Pauliaus Kilbausko duetas Vilniaus muzikos scenoje yra fenomenas. Nepaisant to, kad keliai, atvedę juos į muzikos pasaulį, buvo visiškai kitokie, galiausiai jie susitiko ir tapo labai gerais draugais, kurie pastaruosius 11 metų vadovauja savo įrašų studijai. Dabar abu yra garsūs lietuvių kompozitoriai ir atlikėjai, turintys daug nuostabių kūrinių, susijusių su įvairiomis kultūros sritimis – teatru, kinu, šiuolaikiniu menu ir kt.

ELEMENTS (LP) (2019)

Paulius Kilbausko soliniame albume „Elements“ sutalpinti kelionės įspūdžiai iš Balio. Albume skambantys tradiciniai Balio instrumentai gamelanai garsui suteikia šilumos, o šilumą galima pavadinti dar vienu elementu, įprasminančiu pavadinimą „Elements“.

Plokštelę galite įsigyti – https://cafe.baliwood.lt/produktas/paulius-kilbauskas-elements-lp/

SASHA WAS HERE (LP) (2018)

Du skirtingi kompozitoriai, turintys dvi skirtingas gyvenimo patirtis, susitinka tam, kad sukurtų bendrą meno kūrinį, kuris stebina ir žiūrovą, ir klausytoją. Vienas iš paskutinių Paulius Kilbausko ir Vyginto Kisevičiaus kūrinių – albumas “Sasha was here” – filmo, tokiu pačiu pavadinimu, garso takelis, nugulęs vinilinės plokštelės formate. „Aubagne“ kino festivalis 2019 nominavo jį geriausio filmo garso takelio apdovanojimui.

Perklausą moderuoja ir dueto narius kalbina Tomas Vėjas.