Neringa FM

Naujienos

Paul Kalkbrenner Vilniuje

Paul Kalkbrenner pasirodymą pradės „Black Water“

Trečiandienį (sausio 16 d.) pirmąkart mūsų šalyje koncertuosiančios vienos didžiausių Vokietijos techno muzikos žvaigždžių Paul Kalkbrenner pasirodymą pradės lietuvių duetas „Black Water“. Menų fabrike „Loftas“ Vilniuje vyksiančiu pasirodymu Paul Kalkbrenner pradeda gastroles „Part Of Life 2019 Tour“. Šiame šou, į kurį visi bilietai buvo išpirkti per rekordiškai trumpą laiką, pasaulinį pripažinimą pelnęs techno muzikos DJ‘us ir prodiuseris ne tik gros geriausius hitus, bet ir ir pristatys naujausią savo albumą „Parts Of Life“.

„Black Water“ – „Saddest Day“:

Pernai įrašų kompanijoje „Runermark Records“ naują mini albumą „Talking Red Lights“ išleidę „Black Water“ duetas, kurį sudaro vilniečiai Mantas Ažondenis ir Vaidotas Mikulka, pasirodymo metu atskleis švelniąją savo pusę ir pristatys iki šiol niekur dar neskambėjusius naujus kūrinius.

„Labai smagu, kad Paul Kalkbrenner komanda koncertui Vilniuje pasirinko mus. Sužinoję, kad Lietuvoje koncertuos P. Kalkbrenner, labai apsidžiaugėme. Tiesa, tuo metu dar nė nenumanėme, kad su Paulu dalinsimės viena scena, todėl dabar trečiadienio laukiame dar labiau,“ – pasakoja vienas dueto narių Mantas Ažondenis. „Programą paruošėme įkvėpti P. Kalkbrennerio, todėl klausytojai išgirs švelnesnius „Black Water“ skambesius ir net keturias naujų kūrinių premjeras. Tiems, kam patinka mūsų hitas „Saddest Day“ – šiomis naujienos džiaugsis ypatingai“.

Klampūs ir vaizduotę jaudinančiai dirginantys „Black Water“ kūriniai, įtakoti „Kompakt“ leidyklos, Jurge Paape, Tim Paris ir Tiga muzikos, nukelia į negirdėtą šokių aikštelę, kurioje maišosi elektronika, minimal, techno ir house skambesiai. Prieš porą metų „M.A.M.A“ apdovanojimuose geriausios elektroninės metų grupės apdovanojimui nominuotas vilniečių techno duetas savo sąskaitoje jau turi vieną albumą „Night Shift“ ir du EP albumus – pernai „Ten Walls“ įrašų kompanijos „Runermark Records“ išleistą „Talking Red Lights“ ir 2015 m. „Partyzanai“ kompanijoje išleistą „Let’s Pretend“.

Paul Kalkbrenner – „Sky and Sand“:

Iš Rytų Berlyno kilęs Paul Kalkbrenner yra unikalus atlikėjas, išleidęs septynis sėkmingus albumus. Daugelis muzikos kritikų ir melomanų sutinka, kad būtent jis yra viena didžiausių techno muzikos superžvaigždžių. Žinomas atlikėįas ir prodiuseris garsėja įspūdingais pasirodymais, todėl Paul Kalkbrenner yra dažnas svečias didžiųjų elektroninės muzikos festivalių scenose.

Išskirtinį Paul Kalkbrenner pasirodymą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet surengsiantis Monikos Linkytės ir garsiojo „London Community Gospel Choir“ turą po Lietuvą, Vilniuje vyksiantį garsiojo britų atlikėjo Tom Odell pasirodymą, operos grando Placido Domingo ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą Kaune, Vilniuje įvyksiantį Islandijos muzikos atlikėjo Ólafur Arnalds pasirodymą ir garsiausios pasaulyje a cappella grupės „Naturally 7“ koncertą, didžiuosiuose miestuose vyksiančius Kazimiero Likšos turo koncertus, stebuklingą garsiausio pasaulyje žirgų šou „Apassionata“ Kaune, Kazimiero Likšos koncertų turą, legendinės grupės „Genesis“ gitaristo Steve Hackett pasirodymą sostinėje, Stingo turo „Sting: My Songs“ koncertą Kaune, Trakų pilyje vyksiančius Katie Melua geriausių dainų turo pasirodymą ir „Ten Walls“ su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru koncertą „Symphony“ bei „Siemens“ arenoje Vilniuje vyksiantį „Daddy Was A Milkman“ megakoncertą.

Leave a Reply