Neringa FM

Naujienos

passenger-photo

Atlikėjas Passenger užbūrė festivalio „Apple Music“ publiką

Vakar (rugsėjo 21 d.) įspūdingą pasirodymą surengęs atlikėjas Passenger tiesiogine prasme pakerėjo publiką. Ketvirtą jubiliejinio dešimtojo šių metų muzikos festivalio „Apple Music“ programos dieną pradėjęs atlikėjas nepaliko abejingų. Visas atlikėjo dainas lydėjo žiūrovų plojimai, o pasirodymo pabaigoje romantiškąjį britų dainių melomanai pagerbė uraganiškomis ovacijomis.

Spalio 7 d. Vilniuje su savo grupe koncertuosiantis Passenger gausiai susirinkusią publiką nudžiugino ne tik gerai žinomais savo hitais, bet ir atliko naujus kūrinius iš albumo „Young As The Morning Old As The Sea“, kuris bus išleistas jau rytoj (rugsėjo 23 d.).

Bilietus „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje vyksiantį Passenger ir jo grupės koncertą galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt

Po neapsakomai šilto ir romantiško Passenger pasirodymo, festivalį tęsė lygiai prieš dvejus metus griausmingą koncertą Vilniuje surengusi populiarioji amerikečių grupė „OneRepublic“.

Kasmet Londone vykstančiame festivalyje dalyvauja pačios ryškiausios muzikos žvaigždės, rengiančios nemokamus pasirodymus. Šių metų rugsėjo 18–30 dienomis Londono „Roundhouse“ arenoje jau koncertavo netrukus Vilniuje viešėsiantis seras Eltonas Johnas, britų grupė „The 1975“, prancūzė Christine & The Queens ir amerikietė dainininkė Alicia Keys.

Penktadienį (rugsėjo 23 d.) išskirtinius pasirodymus surengs didžiausius pasaulyje honorarus gaunantis škotas DJ‘us Calvinas Harris, britų elektroninės muzikos trio „Disciples“ ir dainininkas Johnas Newmanas. Dešimties dienų trukmės muzikos festivalyje „Apple Music“ taip pat koncertuos reperis Chance the Rapper, dainininkė Britney Spears, atlikėjai Robbie Williamsas ir Michaelas Buble, grupė „Bastille“ ir daugelis kitų.

Spalio 7 d. „Compensa“ koncertų salėje vyksiantį Passenger ir jo grupės koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis sero Eltono Johno pasirodymą, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre’o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.

Leave a Reply