Neringa FM

Naujienos

paramos koncertas Teodorui

„Lofte“ rengiamas paramos koncertas už gyvybę kovojančiam Teodorui

Garsūs šalies muzikantai susivienijo: „Lofte“ rengiamas paramos koncertas už gyvybę kovojančiam Teodorui. Gera daryti gera. Ypač tuomet, kai kalėdinė švenčių dvasia įsisuka į mūsų visų širdis, kai norisi dalintis, padėti, ištiesti ranką tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Gera daryti gera, kai žinai, kad dalelė dosnumo kažkam akyse ne tik uždegs tikėjimo ugnį, bet net padės išgelbėti gyvybę. O jei tos tikėjimo ugnies reikia dvimečiui berniukui?

Paramos koncertas Teodorui, kuriam ką tik suėjo dveji, tačiau jis antrąjį gimtadienį sutinka kitaip nei jo bendraamžiai. Linksmybės, žaislai ar vaikiškos išdaigos jam – ne pats svarbiausias dalykas. Ir jei Kalėdų Senis galėtų išpildyti bet kokį norą, iš Teodoro lūpų jis skambėtų paprastai – gyventi.

Teodoras – tikras kovotojas, tačiau net ir patiems stipriausiems reikia palaikymo. Berniuko galvoje gyvena 7 centimetrų dydžio monstras – auglys, su kuriuo jis kasdien suremia ginklus.

Prieš mėnesį itin retą smegenų vėžį, pilomiksoidinę astrocitomą diagnozavę medikai daro viską, kad Teodoras pasveiktų, tačiau dabar ligoniukui reikia dar didesnio palaikymo – jam trūksta lėšų sunkiam gydymui, dėl kurio teks vykti į Prancūziją – Lietuvoje tokia operacija dvimečiui būtų per daug rizikinga, o Gustave Roussy vėžio institute taikomi pažangiausi gydymo metodai suteikia rimtą galimybę pasveikti.

Prisidėti prie taip reikalingų lėšų surinkimo berniuko gydymui nusprendė garsiausi šalies muzikantai – jie susivienijo ir gruodžio 29-ąją sostinės menų fabrike „Loftas“ jie ruošia specialų paramos koncertą.

Į sceną čia žengs daugybė ryškiausių atlikėjų ir muzikos grupių, tarp kurių – „Freaks On Floor“, „The Ball & Chain“, „The Roop“, „Kūjeliai“, „Sisters On Wire“, „The Station“, Miss Sheep, Bjelle, Monika Linkytė, „Žalvarinis“ ir Monika Liu. Ritmą palaikys „Baltic Balkan“, o renginį ves Richardas Jonaitis. Visą koncertą transliuos ir Lrt.lt.

„Lofto“ durys susirinkusiems atsivers 19 val., koncerto pradžia – 19 val. 30 min. Palaikyti jį galite įsigiję bilietą į koncertą:

https://tickets.paysera.com/lt/event/kovotojo-teodorogimtadienio-koncertas

Visos koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos Teodoro kovos su smegenų vėžiu paramos ir labdaros fondui.

Prisidėti prie paramos galite ir kitais būdais:

  • Skambindami trumpuoju numeriu 1402 (skambučio kaina 1,5 Eur).
  • Per „Revolut“ numeriu +370 618 76572.
  • „PayPal“ labdaros sistemoje „Youcaring“: https://www.youcaring.com/ teodorassadauskas-1035575
  • Pervesdami tiesiai į Teodoro kovos su smegenų vėžiu paramos ir labdaros fondą, sąskaitos numeris: LT774010051004141201.

Visos gydymui nepanaudotos lėšos bus pervestos fondui „Rugutė“, remiančiam vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis.

Leave a Reply