Neringa FM

Naujienos

Not perfect Jurga

Koncertų turą – Not perfect – pradėjusi Jurga džiaugiasi

Į tris koncertus vieną po kito, kuriuose pristatys savo naujausią albumą „Not Perfect“, šią savaitę kviečia Jurga. Kartu su muzikantų grupe koncertuojanti dainininkė su gerbėjais susitiks šį ketvirtadienį Vilniuje, penktadienį Kaune ir šeštadienį Birštone.

Koncertų ture Not perfect Jurga parengė per pusantros valandos naujų ir geriausių dainų programą, su kuria savaitgalį jau supažindino Panevėžio klausytojus. „Panevėžiečiai išsiskiria labai energingu palaikymu. Kai išsilinguoja, nesustabdysi“, – šypsojosi Jurga, savo pasirodymu siekianti sukurti jaukų ir prasmingą vakarą. „Labai gera buvo matyti pasiilgusius žmones. Artimiausiuose koncertuose laukia daug gražių susitikimų“, – įsitikinusi dainininkė.

Panevėžyje žiūrovai išpirko paskutiniuosius Jurgos „Not Perfect“ albumus, todėl leidėjams teko skubiai gaminti naują tiražą. Naujausias Jurgos darbas „Not Perfect“ bene geriausiai žinomas iš dainų „Bro“ ir „Reikalingi“, koncertuose klausytojai taip pat entuziastingai priima dainą „No Pain No Gain“.

Būtent albumo „Not Perfect“ dainų daugiausia skamba koncertų turo programoje, tačiau publika išgirs ir savo favoritus iš ankstesnių albumų „Aukso pieva“, „Instrukcija“, „+37° (Goal of Science)“ ir „Giliai vandeny“. Atkurtos valstybės šimtmečio proga į koncertinę programą sugrįžo ir ne taip dažnai joje skambanti „Laisvė“. Per koncertą Panevėžyje Jurgą labai pradžiugino kaip klausytojai priėmė visiškai naują, dar jokiame albume neišleistą kūrinį „Dance“.

Praėjusią savaitę koncertiniu dainos „Nebijok“ įrašu pasidalinusi dainininkė buvo maloniai nustebinta pati, kai grupė „Deeper Upper“ kovo 11-ąją pasidalino sava šio kūrinio interpretacija. „Dalinamės viena mums gražiausių lietuviškų dainų – atlikėjos Jurgos kūriniu „Nebijok“, – rašė „Deeper Upper“ savo „Facebook“ paskyroje. „Didžiausias komplimentas kūrėjui yra sužinoti, kad įkvėpi kitus“, – už naujai suskambusią dainą jiems dėkojo Jurga.

„Not Perfect“ koncertams pasirinkusi nedideles jaukias vietas Jurga tikisi šiltų susitikimų su klausytojais. Kovo 15 dieną Jurga su grupe koncertuos Vilniuje, pramogų salėje „Vakaris“, 16 dieną – Kaune, „Renginių oazėje“, 17 dieną – Birštone, „Vytautas Spa“. Kitą savaitę baigiamuosius turo koncertus muzikantai sugros 23 dieną – Klaipėdoje ir 24 dieną Jurgos gimtojoje Palangoje, „Vandenyje“.

Daugiau naujienų iš Jurgos.

Leave a Reply