Neringa FM

Naujienos

Švyturio taurės buriavimo čempionatas

„Neringos Švyturio taurė”: naujas buriavimo čempionatas Lietuvoje

Su malonumu pristatome jaudinantį buriavimo vasaros sezono kalendoriaus papildymą – startuoja „Neringos Švyturio taurė”, kuri su didele aistra šią vasarą judins Kuršių marių vandenis ir Nidą. Novatoriškas čempionatas žada jaudinančią buriavimo regatų seriją, kviečiančią buriuotojų komandas iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių varžytis vaizdingose Kuršių mariose.

„Neringos Švyturio taurę” sudaro keturios prestižinės buriavimo regatos, kurių kiekviena turi išskirtinį meistriškumo ir nuotykių azartą: „Pilypo taurė“, „Etmono Chodkevičiaus regata“, „Neringa FM taurė“ ir „Paršelio regata”. Įspūdingame Kuršių Nerijos fone  vykstantis čempionatas siekia apjungti buriavimo ir bičiulystės tarp buriuotojų dvasią, kvapą gniaužiančiame Lietuvos kraštovaizdyje.

„Neringos Švyturio taurė“ kviečia dalyvauti visas buriuotojų komandas, kurios puoselėja gyvybingą buriuotojų bendruomenę. Kiekvienoje regatoje jachtos bus skirstomos į bendras tas pačias jachtų klases: ORC-1, ORC-2, LKRT-H ir OPEN. Varžovai kovos dėl prestižinės, pereinamos „Neringos Švyturio taurės”, įteikiamos daugiausiai taškų per sezoną surinkusioms buriuotojų komandoms.

„Neringos Švyturio taurė“, simbolizuojanti meistriškumą ir atkaklumą gamtos stichijų akivaizdoje, buvo sumanyta su išskirtine misija: vienyti buriavimo entuziastus iš visos Lietuvos, kviesti regatose dažniau apsilankyti kaimyninių Baltijos valstybių buriuotojus, pažinti Kuršių Neriją ir kartu kurstyti buriavimo Kuršių mariose jaudulį, – pastebėjo šio čempionato sumanytojai – Nacionalinė buriavimo akademija ir Neringa FM.

Šio garbingo čempionato įžanginis renginys prasidės Pilypo regata, kuri numatyta jau artėjantį savaitgalį. Registracija į šią ankstyvą sezono regatą jau vykdoma Regattas.eu sistemoje ir kviečia buriuotojus susitikti Kuršių marių vandenyse jau Gegužės 11-12.

Kaip čempionato įsipareigojimą tobulėti, trokštamas „Neringos Švyturio taurės” prizas – išskirtinė Pervalkos švyturio skulptūra, kurią kruopščiai iš akmens kuria skulptorius ir buriuotojas Saulius Juchnevičius. Šis pereinantis trofėjus yra triumfo švyturys, pagerbiantis pergalingos buriuotojos įgulos atsidavimą ir aistrą.

Buriuotojus, entuziastus ir rėmėjus nuoširdžiai kviečiame prisijungti prie naujo “Neringos Švyturio taurės” čempionato, taip puoselėjant buriavimo meistriškumo reginius kvapą gniaužiančioje Lietuvos vietoje.

Daugiau informacijos, registracijos ir naujienų rasite www.svyturiotaure.lt