Neringa FM

Naujienos

Jovis_Neringa FM

Neringos bičiulių vakaras

Jau nuo senų senovės trečiadieniais dalelę savo eterio dovanojame mūsų klausytojams, melomanams, Neringos meilužiams. Ne išimtis ir šis vakaras, kurio metu, su malonumu jums pristatome du bičiulius. Tai Jovis ir Linas.

Jovydas Pinkevičius – dainų autorius, pradėjęs muzikinę veiklą nuo 2009 metų, o šiuo metu grojantis kaip didžėjus. Vietoj įprastų dj patefonų, muzikos miksavimui, pasitelkia kompiuterį, mikšerį ir kontrolerį su daug efektų. Jovis maišo downtempo, chillwave, chill hop, jazz hop, neo soul, future bass, chill trap, instrumental žanrų muziką.

„Manau, kad šie stiliai vienas kitą gražiai papildo. Dievinu lengvus moteriškus vokalus, laužytus ritmus, žemus dažnius ir gyvų instrumentų maišymą su elektroniniais“, – porina bičiulis Jovis.

Ramūs ritmai, vasariškos, nostalgiškos melodijos ir pozityvi nuotaika užlies jūsų ausis besiklausant jo mikso mūsų muzikos valandėlėje „Neringos bičiulis”.

Iš kart po Jovio mikso seks mūsų seno bičiulio Lino Žukausko suruoštas šeštadienio vakarą vyksiančio beach party promo miksas. Kaip žinia, Linas tą vakarą Kupole suks savo mylimas melodijas, priversdamas klausytojos judėti, tad šįvakarą turite puikią galimybę pasiklausyti apie ką jos.

Keletas minčių pamastymams nuo Lino:

daugiadieniai klausimai/ atrajoti garsai/ paskendęs formatas/ nuoseklūs trupiniai/ saldūs karčiai

Neringa FM Beach Party Promo MIX’as nuo Lino skambėjo mūsų eteryje Rugpjūčio 10, 22:00. Dabar galite klausytis mix’o internete:

1 comment

Leave a Reply