Neringa FM

Naujienos

Neringos bičiulis: All good funk alliance

Neringos bičiulio miksas: All Good Funk Alliance

Šį vakarą muzikinėje valandėlėje „Neringos bičiulis” turime didelį malonumą jums pristatyti duetą, einantį su Neringa FM radija koja kojon nuo pat jos gyvavimo pradžios – All Good Funk Alliance.  Šie bičai jau kuris laikas (nuo 1999 metų) kuo gražiausiai kepa dance, Nu-funk, disco, breaks, hip hop stiliaus muziką, miksuoja sau patinkančius kitų muzikantų gabalus ir tai jiems sekasi puikiai.

AGFA grupę sudaro Francisco Cueto ir Russell Belicek. Bičai susipažino bestudijuodami muzikos gamybą koledže JAV. Tuomet Russell’as buvo visai šviežias, o Frank’as jau turėjo nedidelę garso įrašų studiją. Susibėgus toj studijoj kartu jie suprato, kad gali nuversti kalnus muzikos pasaulyje, todėl stipriai pasistengus ir kiekvienam sunešus visą savo muzikinį išprūsimą vyrai tuos kalnus ir pradėjo versti. Besigilindami į skirtingas muzikos stilistikas ir besipraktikuodami jų miksavime vyrukai atrado naują skambesį, kuris vadinamas Nu-Funk.

Dabar jie groja keliaudami po visą pasaulį, miksuoja, kuria naujus gabalus, kuriuos leidža Funk Weapons, Super Hi-Fi, Fort Knox Recordings label’uose.

All Good Funk Alliance miksą „Neringos bičiuliui” klausykite šįvakar 21:00!