Neringa FM

Naujienos

Neringa FM Taurė 2019

Šį savaitgalį vyks regata „Neringa FM Taurė 2019“

Jau šį savaitgalį Nidoje laukia išskirtinis buriavimo sporto renginys – „Neringa FM Taurė“. Rugpjūčio 17-18 dienomis Nidos jachtų uoste kviečiami visi buriuotojai, norintys išmėginti savo jėgas Kuršių Mariose ir susirungti dėl greičiausiojo vardo.

Siekiant paskatinti sportinio buriavimo vystymąsi vakarų Lietuvoje organizuojama ši „Neringa FM Taurė“ regata. Praėjus dviem savaitėms po pagrindinio Lietuvoje buriavimo renginio, „Neringa FM Taurės“ organizatoriai kviečia visus entuziastus dar kartą susitikti Nidoje ir pasivaržyti gaudant vėją bei skrodžiant Kuršių mariomis. Tai dvi dienas vykstanti ir jau tradicine tapusi regata, kurios metu, skambant muzikai, buriuotojai varžosi trijuose neilguose jachtų varžybų etapuose. Šis renginys – tai puiki galimybė sportininkams ir mėgėjams iš visos Lietuvos bei užsienio susitikti išlydėti vasaros, gerai praleisti laiką, įgauti daugiau patirties, o geriausiai pasirodžiusiems – parsivežti nugalėtojų taurę.

Savaitgalį vykstačioje regatoje gali dalyvauti visų Lietuvos jachtklubų, organizacijų ir nuosavų jachtų ekipažai bei užsienio jachtos. Visi norintys dalyvauti iki rugpjūčio 17 d. 11.30 val. turi užpildyti išankstinę registracijos formą oficialioje svetainėje regatos.lt nurodydami savo įgulos ekipažo narius, kapitoną bei informaciją apie jachtą. Šeštadienį, prieš prasidedant regatai dalyviai lenktynių komitetui taip pat turės pateikti ir kitus renginio nuostatose nurodytus reikiamus dokumentus.

Regatoje dalyvaujančios jachtos skirstomos į dvi įskaitos grupes: sportinę – tai jachtos, turinčios galiojantį ORC CLUB sertifikatą bei laisvąją grupę, kuriai priklauso jachtos, neturinčios matavimo liudijimo. Tradiciškai „Neringa FM Taurės“ nugalėtojai kiekvienoje jachtų grupėje nustatomi atskirai. Kiekvienos įskaitinės grupės jachtos regatos nugalėtojai bus apdovanoti regatos prizais po trečiojo varžybų etapo, sekmadienį 15 val. Nidos uoste. Daugiau informacijos apie renginį galima rasti oficialioje svetainėje, o jo belaukiant regatos organizatoriai dalyviams linki nepamiršti atvykti su gera nuotaika ir sportiniu entuziazmu. Puikią nuotaiką buriuotojams užtikrins amžinų atostogų garso takelis Neringa FM, visą savaitgalį transliuosiantis išskirtinai gerą muziką. Kviečiame parsisiųsti Neringa FM aplikacijas tiek Android tiek iOS šeimininkams ir klausytis mūsų skleidžiamą garso takelį visos regatos metu.

VISIEMS GERO VĖJO!

Pernai metų regatos akimirkos