Neringa FM

Naujienos

Simo Slabačiausko saulėlydžių muzika

Neringa FM PREMJERA: Simo Slabačiausko saulėlydžių muzika

Dėmesio dėmesio, iškelta raudona vėliava, maudytis draudžiama bet klausytis geros muzikos būtina! Neringa FM pradeda bičiulystę su gerai visiems pažįstamu melomanu Simu Slabačiausku. Kiekvieną ketvirtadienį Juodkrantės gelbėtojų stotyje Simas nusprendė dalintis nuostbia saulėlydžio muzika su visais atėjusiais palydėti saulę drauge, o kad ta muzika būtų girdima dar didesniam šio magiško reiškinio mėgėjų būriui – Neringa FM transliuos Simo setus kiekvieną antradienį savo bangomis.

Premjera jau šįvakar, 20 valandą nulis nulis minučių, kur Neringa FM bangomis klausysime Simo Slabačiausko saulėlydžių muzikos.

Simo Slabačiausko saulėlydis

Mums labai knietėjo sužinoti kodėl Simas nusprendė šią vasarą leisti Juodkrantėje ir dalintis savo vaibu su Juodkrantės gyventojais ir poilsiautojais, todėl mes jo paprašėme šiek tiek apie tai papasakoti Neringa FM bičiuliams. Ir štai ką jis papasakojo:

„Juodkrantė savo energija vis labiau pradėjo traukti praeitą vasarą. Kelis kartus užsukau čia pasivaikščioti po sengirę, praleisti laiko, rudenį buvau apsistojęs kelioms dienoms. Šiais metais paskutinį pavasario savaitgalį atvykome su drauge pabūti prie jūros, traukte traukė būti čia Neringoje – turėjau svajonę groti muziką prie jūros, saulėlydžiu metu. Norėjau aplankyti Juodkrantę – buvo įstrigę atnaujintos Juodkrantės gelbėtojų stoties laiptai. Prieš išvykstant iš Vilniaus, draugė šiek tiek vėlavo atvykti, turėjau laisvą pusvalandį – atėjo mintis, jog nėra ko laukti, reik tą lokaciją išsibandyti jau dabar. Nuvažiavau iki studijos, įsimečiau patefoną, cdj grotuvą ir mikšerį, greitai atsirinkau plokštelių ir kolonėles. Atvykus sutarėme su šalia esančia kavine “Kava tau”, paprašėme elektros – viską pasijungėme, pakvietėme draugų ir labai gražiai praleidome vakarą stebėdami saulėlydį, klausydami muzikos ir tiesiog bendraudami su draugais. Intuicija nemelavo – tai tobula vieta stebėti saulėlydį, būti su draugais, šokti ar tiesiog žaisti tinklinį šalia esančioje paplūdimio aikštelėje, leisti laiką pleže, maudytis. Viena kita papildančios ir vienoje vietoje sutelpančios veiklos, kuriose gali dalyvauti kiekvienas ir kartu džiaugtis vasara.

Muzika viską tarsi apjungia. Tą patį savaitgalį nusprendėme jog norisi praleisti čia visą vasarą, tęsti ir prisijaukinti šią saulėlydžių tradiciją. Susidėliojo taip, jog kiekvieną ketvirtadinį palydžiu saulę grodamas muziką Juodkrangės gelbėtojų stotyje, kartas nuo karto kitomis dienomis ten ir pašokame, o prie Marių grojame gyvais instrumentais. Jau kuris laikas domiuosi jais, neseniai patraukė hangpan’o skambesys, tad nusprendžiau patyrinėti jo skambesį daugiau. Juodkrantė man asocijuojasi su nauju kūrybiniu ir gyvenimo etapu. Džiaugiuosi atradęs šią vietą ir šį kaimelį. Čia laikas tarsi sustoja, susipina marių ramybė, sengirės išmintis ir jūros galybė. Čia mažiau komercijos, stipri ir padedanti bendruomenė. Gera čia būti ir prisidėti prie atmosferos muzikos garsais. O pabūti, man rodos, kad būnu ir Neringos gyventojas ir mylėtojas esu jau seniai 🙂

Taigi įsipatoginkite, atsipalaiduokite ir nusikelkite į Baltijos paplūdimį ties Juodkrante, besileidžiant saulei.

Atminkit:

  • kiekvieną ketvirtadienį 20:00 Simas Slabačiauskas groja gyvai Juodkrantės gelbėjimo stoty,
  • kiekvieną antradienį 20:00 Simo išgrotas setas skamba Neringa FM bangomis.

Iki susiklausymo, bičiuliai!