Neringa FM

Naujienos

Druskininkuose I-ą kartą surengta „Neringa FM“ tinklinio ir muzikos fiesta

Dvidešimt tinklinio mėgėjų komandų iš visos Lietuvos paskutinį gegužės savaitgalį suplūdo į Druskininkus. Kurorto miesto šventės metu pirmą kartą surengta tinklinio ir muzikos fiesta „Neringa FM Beachball FEST’17“.

Druskininkų kempinge ir Dineikos parke surengtuose itin atkakliuose turnyruose komandos tris dienas varžėsi mišrių dvejetų ir ketvertų varžybose. Šventę pasitiko puikus oras, Neringa FM muzika liejosi per kraštus, todėl gera nuotaika spindėjo kiekvieno tinklininko širdyje ir fiestos dalyviai džiugino vieni kitus fantastiškais tinklinio žaidimais.

Stipriausia tinklininkų pora tapo „Žaibukas“ (Tomas Bartaškevičius ir Ieva Kazūraitytė), dviejų Vilniaus komandų superfinale 2:1 palaužusi „Svarbu dalyvauti“ komandą su publikos numylėtiniu, skraidūnu Artūr Vincėlovič ir Kristina Majauskaite.

Bronzos medaliai atiteko iš sostinės atvykusiems Baltijos Amerikos klinikos atstovams: Godai Milinavičiūtei ir Egidijui Urbonui.

Vilniečiai triumfavo ir ketvertų varžybose. Permainingose finalo rungtynėse pirmą setą laimėjo šeimininkai: komanda VMPK iš Dzūkijos (Kęstutis Tumosa, Viktorija Novičkova, Povilas Žukauskas, Mindaugas Vyšniauskas), bet charakterį pademonstravę „Naparnikai“ (Paulius Matulis, Jurgita Vilkelytė, Donatas Murauskas ir Donatas Pašvenskas) iš Vilniaus išlygino rezultatą ir šventė pergalę 2:1.

Trečią vietą iškovojo tik vieną nesėkmę turnyre patyrusi kovingoji Alytaus komanda „Altemsa“.

Prizininkus pagerbė Druskininkų meras Ričardas Malinauskas ir miesto sporto centro vadovas Vilmantas Matkevičius, įteikę medalius ir originalias taures.

Stipriausioms komandoms atiteko pagrindinio rėmėjo mineralinio vandens „Akvilė“, kvepalų parduotuvės „Kvepalualeja.lt“, Druskininkų „Aqua“ parko, kelionių organizatoriaus „Piligrimas“, drabužių parduotuvės „Happeak“ ir „Red Bull“ įsteigti prizai.

Dešimties metų sukaktį šiemet mininti radijo stotis „Neringa FM“ šiemet surengs dar dvi tinklinio ir muzikos fiestas: birželio 23-25 d. Nidoje ir rugpjūčio 5-6 d. Palangoje.

[smartslider3 slider=6]

Daugiau nuostabių akimirkų, užfiksuotų mūsų savaitgalio fiestoje, galite peržiūrėti mūsų Facebook galerijose:

I DALIS

II DALIS