Neringa FM

Naujienos

Naujas socialinio klubo „Raketa“ sezonas: kuriame bendruomenę kartu

Klaipėdos „Kultūros fabrike“ jau antrus metus gyvuojantis socialinis klubas – kavinė „Raketa“, skelbia naujojo sezono pradžią. Naujų renginių programą skelbiantis klubas, kvies ne tik naujai atrasti džiazo ar elektroninės muzikos skambesius, bet ir praleisti laiką kultūriniuose renginiuose.

Nuo rugsėjo 8 d. klubas skelbia naujo, pretenzingo sezono pradžią – ilgąjį šventinį savaitgalį. Penktadienį pradės puikiai visiems pažįstama funk-soul grupė „Saulės Kliošas“. Rugsėjo 9 d. (šeštadienį) „Raketa“ kartu su radijo stotimi „Neringa FM“, pristatys naują vakarėlių ciklą „Kosmonautai“. Renginių serijoje gros 80-ųjų ir 90-ųjų metų laikmečio šokių muzikos hitai. Savaitgalį pratęs amerikiečių duetas iš Los Andželo – „Jim and Sam“. Nuo 2016 m. lapkričio mėnesio ši indie pop grupė kiekvieną dieną (be poilsio dienų), koncertuoja vis kitose pasaulio vietose! Palaikyti šį poros iššūkį ir paklausyti romantiškos akustinės muzikos klubas „Raketa“ kviečia sekmadienį nuo 19.00 val.

Socialinis klubas „Raketa“ šiam sezonui pateikia dar vieną naujovę – reguliarius muzikos vakarėlius, subalansuotus kiekvieno muzikos gerbėjo skoniui. Nuo rugsėjo mėn. kiekvieną ketvirtadienį, džiazuojančius klaipėdiečius „Raketa“ kvies į improvizacijų ir melodingų skambesių kupinus „Rocket Jazz“ vakarus. Dar viena naujovė – muzikinė rubrika „Dinozaurai“, kurios rėmuose jau pasirodė tokie muzikiniai grandai kaip „Kontrabanda“ ar „Poliarizuoti Stiklai“. Na, o visų išsiilgusių kokybiškos elektroninės muzikos, laukia tikras muzikinis ir vizualinis „Užtėmimas“ su geriausiais Lietuvos ir užsienio dj’ėjais.
Naujo sezono metu klubo „Raketa“ scenoje pasirodys tokie atlikėjai kaip „Baltasis kiras“, Vidas Bareikis, Rimas Šapauskas, „Junior A“, „MC Mesijus“ bei kiti.

Be muzikinių vakarų, šį sezoną vyks tiesioginės sporto varžybų transliacijos bei įvairūs pokalbiai ir diskusijos su kviestiniais kultūros, meno ir visuomenės veikėjais. Klubo patalpose žada įsikurti gero skonio radijas „Neringa FM“, kurio darbo užkulisius galės stebėti kiekvienas kavinės – klubo „Raketa“ lankytojas.

Kavinėje bus galima paragauti įvairių pasaulio virtuvių skonių, reguliariai atsinaujinančiame maisto ir gėrimų meniu. Bus patogu užsukti ne tik verslo pietų, bet ir praleisti romantiškus vakarus.

Vienintelis Klaipėdoje esantis socialinis klubas – kavinė „Raketa“, savo lankytojams pažada dar vieną neeilinių renginių kupiną sezoną, kuris kviečia bendrauti, dalintis ir kurti stiprią uostamiesčio bendruomenę kartu.

www.socialclub.lt

 

 

Leave a Reply