Neringa FM

Naujienos

Naujagimę sūpuojanti E. Jennings paruošė romantišką staigmeną gerbėjams

Panašu, kad lygiai prieš mėnesį dukrelės Gaios Marios susilaukusi atlikėja Erica Jennings muzikinės karjeros neketina palikti užnugaryje. Priešingai – visuomet įvairiapusiškumu garsėjusi dainininkė atsiskleidė dar kitomis spalvomis ir šiandien pristato itin romantišką, meilei dedikuotą džiazo kūrinį „It‘s True“. Kaip pati atlikėja tikina, tai ne tik mažytė staigmena jos gerbėjams, bet ir senos svajonės išsipildymas, prie kurio prisidėjo vieni geriausių Niujorko džiazo muzikantų.

E. Jennings neslepia, kad džiazas ją traukia jau seniai: „Muzika, drabužiai, gyvenimo būdas… Įsimylėjau džiazą nuo tada, kai būdama 7-nerių ar 8-nerių metų radau Nina Simone kasetę. Pasiklausiau „My Baby Just Cares For Me“ ir tai buvo meilė iš pirmo pasiklausymo.“

Naujausią džiazo albumą, kuriame skambės ir daina „It‘s True“, Ericai įrašyti pasiūlė seniai pažįstamas prodiuseris Josephas Baldassare‘as, su kuriuo atlikėja kartu dirbo įrašinėdama visiems iki šiol puikiai žinomą kūrinį „It‘s a Lovely Day“. „Jis turi neįkainojamą muzikinę patirtį. Visai neseniai Josephas bendradarbiavo ir su tokia garsenybe, kaip Bob Dylan, o štai prieš keletą mėnesių jis man paskambino ir pasakė: „žiūrėk, turiu puikių džiazo dainų, labai norėčiau, kad jas dainuotum tu. Pasiklausiau, įsimylėjau jas ir išvykau į Briuselį, kur įrašėme 5 būsimo albumo dainas “, – prisiminė E. Jennings. Ji atskleidė, jog prie šio albumo prisidėjo vieni geriausių Niujorko džiazo muzikantų.

Atlikėja pabrėžia, kad naujausia daina „It‘s true“ ypatinga tuo, jog yra dedikuota neeiliniam jausmui. „Šis kūrinys yra apie meilę ir išreiškia tai, ką jauti, kai supranti, kad nutildei visus skeptikus ir esi beprotiškai įsimylėjęs žmogų, kuris yra skirtas tau“, – romantiškai kalbėjo E. Jennings. „Apskritai, galimybė įrašyti šį albumą man – tikrų tikriausia dovana. Nekantrauju, kada galėsiu atlikti šias dainas gyvai“, – prisipažino dainininkė.

E. Jennings užsiminė, jog motinystės atostogose neketina būti per ilgai ir jau kuria planus koncertui, kuris įvyks gruodžio 14 d. Kongresų rūmuose. „Tai bus neeilinis pasirodymas. Nenoriu per daug atskleisti, nes iki pasirodymo liko dar daug laiko, tačiau drąsiai galiu pasakyti – tai bus epiška. O dabar aš siūlau tiesiog atsipalaiduoti, paklausyti dainos „It‘s true“ ir pasimėgauti vasara. Pastarosiomis dienomis ši daina mūsų namuose skamba kasdien – pratinu Gaią prie muzikos, tad dainuoju džiazą jai vietoje lopšinių“, – džiaugėsi atlikėja.

 

Leave a Reply