Neringa FM

Naujienos

Mūsų vasaros festivalyje – su sportu rungtyniaujanti muzikos programa

Dešimtis mėgėjų ir pažengusių paplūdimio atletų komandų kasmet pritraukiantis „Neringa FM Beachball Cup“ birželio 24-26 dienomis, per Jonines, kėsinasi sumušti visus lankomumo rekordus ir iš sporto varžybų tapti veiksmo ir muzikos festivaliu. Savo dalyvavimą „Neringa FM Beachball Fest“ jau patvirtino keliolikos Europos šalių paplūdimio tinklinio žaidėjų komandos ir visas būrys Lietuvos muzikantų bei didžėjų. Tiesa, laukia ir muzikinis siurprizas iš Ispanijos.

Specialius vasaros, saulės ir paplūdimio smėlio kupinus miksus radijo stočiai „Neringa FM“ jau įrašė ir krepšius į Nidą kraunasi Erichas, Alko, Weedska, Kala Sound System, Audrius Kaštonas, Deneez, Souldatov, Tafari, E-roott – didžėjų programa aktyviai pildoma kiekvieną savaitę. Kiekvieną trečiadienį Neringa FM atskleidžia po naują muzikantą, grosiantį festivalyje, išleisdami po trumpą interviu ir sugrodami jo specialiai sukurtą muzikos valandėlę. Visus iki šiol transliuotus DJ miksus galima perklausyti festivalio tinklapyje www.beachballfest.lt

Gyvos muzikos pakaks visiems ilgojo Joninių savaitgalio vakarams – programoje įrašytos tokios Nidos nuotaiką atitinkančios grupės, kaip „Keymono“, „Ministry of Echology“, „Baltasis Kiras“ ir „Mood Sellers“. Taip pat – vienas įdomiausių gyvos elektronikos projektų Lietuvoje „Girių Dvasios“. Visus muzikantus su Neringos romantika sieja ypatingas ryšys, tad ir koncertai bus šiltesni bei atviresni už įprastus.

Pirmąkart gyvenime Nidos kopų grožį regės projektas iš Ispanijos „Iseo & Dodosound“ – tai dviejų talentų, Iseo ir Dodosound, jungtis, įtraukusi dar penkis muzikantus. Originalus grupės skambesys – tai reggae, dub, pirmykštė skaitmeninė muzika ir nemaža triphop įtaka. Viskas sodru ir nuoširdu. Instrumentiniame lygmenyje kreipiamas dėmesys į ritmų identitetą ir gilių dažnių stiprybę, o kontrastą tam suteikia šiltas ir svajingas Iseo vokalas Penki aukščiau minėti muzikantai – tai dūdų pūtikai The Mousehunters, mėgstantys džiazą. 2015-aisiais Iseo & Dodosound išleido savo debiutinį albumą „Cat Platoon“ ir jį pristatė turo Ispanijoje bei Prancūzijoje metu.

Įvertinę gyvenamojo ploto Neringos mieste deficitą „Neringa FM Beachball Fest“ organizatoriai pasirūpino, kad prie pat centrinio Nidos paplūdimio, kuriame vyks tinklinio turnyrai, koncertai bei šokiai, įsikurtų ir festivalio kempingas.

Norintys iškart susiplanuoti visą vasarą kalendoriuose turėtų pasižymėti ne tik Jonines, bet ir liepos 16-ąją bei rugpjūčio 14-ąją – kaip minėta, tinklinio šventės šią vasarą Nidoje įvyks iš viso tris kartus.

Neringa FM Beachball FEST’16 dalinai finansuojamas remiant Europos Komisijai.

PrintAkvile15min logo

Daugiau informacijos ir bilietus į festivalį jau galima įsigyti čia:

www.beachballfest.lt

Leave a Reply