Neringa FM

Naujienos

Grupė „Mood sellers“ išleido debiutinį albumą ir kviečia į 10-ąjį gimtadienį

Jau dešimtmetį grojanti grupė „Mood sellers“ pagaliau išleido debiutinį albumą ir ruošiasi milžiniškai gimtadienio fiestai. Albumo pavadinimas „Sugar&Space“ padiktavo ir šventės temą – klausytojai bus kviečiami į kosmosą.

Specialiai koncertui ruošiamos įspūdingos dekoracijos muzikinį užtaisą pavers dar stipresniu. Išskirtinės sudėties grupėje groja 6 varinės dūdos, būgnai ir perkusija, o grupės repertuaras susideda iš šiuolaikinės muzikos ritmų, tarp kurių galite išgirsti disco, jazz, funk, drum&bass ir netgi balkanų muzikos stilių.

8 vyrukų kompanija rengia ne tik savus koncertus, bet nemažai kartų ant scenos yra bendradarbiavusi su kitais atlikėjais, kuomet galinga dūdų muzika prideda pasirodymams papildomos jėgos ir skambesio.

Svečių bus ir pristatant albumą sausį – kartu su MOOD SELLERS ant scenos užlips reperis Karpiz, grupė „Rakija Klezmer Orkestar“, kiti grupės draugai ir kol kas paslaptyje laikoma ypatinga atlikėja, kuri, neabejojame, klausytojams bus kosminis netikėtumas.

Grupės albumą CD arba vinilo formatu jau galima įsigyti, o netrukus bus galima klausyti ir internete. Grupės gimtadienis sausio 19 dieną įvyks klube „Kablys“, tačiau juos pamatyti galima dar šiemet –Šv.Stoties nepriklausomame Kalėdų miestelyje, kuris veikia geležinkelio stotyje Vilniuje.

– pasirodymas Šv. Stotyje 12 22 FB –

– 10 metų gimtadienis 01 19 FB –

– užsakyti albumą CD ar Vinile –

Leave a Reply