Neringa FM

Naujienos

Ministry of Echology

Ministry of Echology skelbia apie netrukus išleisiamą albumą

Jau daugiau nei dešimt metų Ministry of Echology yra bene vienintelis aktyviai Lietuvoje veikiantis kolektyvas, grojantis reggae ir dub muziką. Šiandien ministrai dalinasi kūriniu „Big Question“ iš savo lapkričio mėnesį planuojamo išleisti trečiojo studijinio albumo „Mixed Feelings“.

Didysis klausimas (angl. Big Question) – tai daina apie meilę ir ryšį su kitu.“ – pasakoja dainą parašiusi grupės „Ministry of Echology“ vokalistė Elena Neniškytė. „Daina klausia, kokios tavo bangos. Ar jos mylinčios? Nebeįmanoma laukti, kol pasiryšime banguoti kartu, vienas kitam.”

Šiuo metu baiginėjamas ruošti ir planuojamas pristatyti trečiasis grupės „Ministry of Echology“ albumas „Mixed Feelings“, kuriame bus 11 originalių grupės kompozicijų. Po pirmųjų leidinių (2014 m. išleisto debiutinio albumo „Notes & Quotes“ ir 2016 m. išleisto Anglijoje įrašyto „Wanderer“) pakitus grupės sudėčiai, keitėsi ir skambesys.

Po to, kai 2016m. išleidom antrąjį albumą, išgyvenom ne vieną esminę transformaciją. Tomą ir Jaronimą grojusius gitaromis pakeitė šviežiausio ministro Alano ir dabar klavišais grojančio Pauliaus duetas, Audrelis „kokio reta“ užleido būgnininko kėdę iki šiol saksofonu grojusiam Martynui. Ilgai „wanderinom“ (angl. klajojom – red. past.) naujuose batuose, trynėmės šonais, sukom klystkeliais, kelis sykius nesėkmingai įrašinėjom kažką naujo, kol vieną dieną Paulius nuvairavo mūsų atsinaujinusį traukinį į trečiąjį albumą, kurio įrašus netrukus išleisime“ – pasakoja ilgametis grupės „Ministry of Echology“ narys Rokas Jasiūnas.

Grupėje „Ministry of Echology“ šiuo metu kuria ir groja septyni muzikantai: Rokas Jasiūnas (bosinė gitara), Martynas Gailius (būgnai), Alanas Gurinas (gitara), Nerijus Laukaitis (trombonas), Dominyka Kriščiūnaitė (vokalas), Elena Neniškytė (vokalas) ir albumą prodiusavęs Paulius Burakas (klavišai ir garso efektai).

Lapkričio pabaigoje albumas „Mixed Feelings“ bus išleistas skaitmeniniu formatu. Tačiau grupė taip pat siekia surinkti reikalingas lėšas, kad albumas pasirodytų tiek kompaktinės, tiek ir vinilinės plokštelės formatais. Tam netrukus bus paskelbta sutelktinio finansavimo kampanija, kur ištikimiausi grupės fanai turės galimybę ne tik iš anksto užsisakydami plokšteles padėti grupei pasiekti savo tikslą, bet taip pat mainais galės gauti išskirtinės grupės atributikos – nuo unikalių „Polaroid“ nuotraukų iš grupės gyvenimo ar grupės dizainerio Pijaus Burako kurtų originalių marškinėlių iki vienam iš grupės muzikantų ilgus metus tarnavusios elektrinės gitaros, kuria ir buvo įrašytas naujasis „Ministry of Echology“ albumas.

Naująjį albumą bus galima įsigyti albumo pristatymo koncertuose, o internete kūriniai pasirodys muzikos platformose „Youtube“. „Bandcamp“, „Deezer“, „Spotify“ ir „iTunes“, o plokštelės vėliau pasirodys ir Vilniaus bei Kauno įrašų parduotuvėse.

Ar tu myli mane?“ – klausia Elena šiandien pristatomoje dainoje „Big Question“, ir atsako, kad „tai klausimas visų, visiems ir visada“. Ir nors per tiek laiko keitėsi ir grupės „Ministry of Echology“ sudėtis ir grojimas, bet esminė tema – meilė, jungianti visą albumą ir mus kartu, išliko.

Trečiąjį savo studijinį albumą „Mixed Feelings“ grupė „Ministry of Echology“ 2019 metų lapkričio 22 dieną pristatys koncertu Vilniuje, erdvioje „Kablys+Kultūra“ salėje (Kauno g. 5, Vilnius). Vėliau albumą ketina pristatyti kaimyninėse šalyse bei kituose Lietuvos miestuose.

Grupės tinklalapis: http://www.reggae.lt/moe/