Neringa FM

Naujienos

M.A.M.A. vasara - Vidas Bareikis

M.A.M.A. vasara 2020 – paskutinįjį vasaros šeštadienį

„M.A.M.A. muzikinių apdovanojimų“ organizatoriai skelbia intriguojančią naujieną: trečią kartą rengiamas festivalis M.A.M.A. vasara grįžta. Įspūdingą skaičių Lietuvos atlikėjų ir grupių subursiantis festivalis šiemet paskutinįjį vasaros šeštadienį vėl vyks Raudondvaryje – vienoje gražiausių Lietuvos vietų.

M.A.M.A. vasara 2019 festivalio akimirkos:

„Labai džiaugiamės, kad ir vėl galėsime pristatyti daugybę Lietuvos atlikėjų ne tik apdovanojimų scenoje, bet ir vasaros festivalio formate. Prieš dvejus metus startavęs festivalis parodė, kad mūsų šalies atlikėjai yra populiarūs ir jų pasiklausyti nori tikrai daug klausytojų, norinčių mėgautis kokybiška lietuviška muzika“, – sakė „M.A.M.A. muzikinius apdovanojimus“ organizuojančios asociacijos atstovai.

„Didžiuojamės, kad jau trečią kartą rengiamas festivalis prisideda prie jaunų ir pradedančių mūsų muzikos scenos atlikėjų populiarinimo. Tikimės, kad tai vertina ir muzikos mylėtojai“, – teigė didžiausio Baltijos šalių koncertų rengėjo „Live Nation Lietuva“ atstovai.

Organizatoriai atskleidė vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Raudondvaryje – vyksiančio festivalio „M.A.M.A. vasara“ atlikėjų sąrašą. Rugpjūčio 29 d. čia įspūdingus pasirodymus publikai surengs Justinas Jarutis, Jazzu, „Flying Saucer Gang“, Vidas Bareikis, Mad Money, DJ Jovani, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, „8 Kambarys“, „Junior A“, „Jauti“, „Kabloonak“ ir kiti atlikėjai.