Neringa FM

Naujienos

Lukas Feser – didžėjaus ar melomano etiketė man nereikalinga

Neringa FM studija kaskart prisipildo vis naujais svečiais. Šįkart išpirkinėdami kaltę, kad iš Nidos NFM studiją iškraustėme į Klaipėdą – pas mus svečiuose neringiškis Lukas Feser. Beje, pasiklydom vertime. Reiktų vadinti nidiškis ar nidininkas (???) ir ką šiuo metu reiškia didžėjaus ir melomano etiketė? Šalia šitų diskusijų Lukas mums sugrojo savo asmeninės kolekcijos šviesiausią ir labiausiai saulėtą dalį. Tiesiai iš plokštelių šilčiausi Jazz, Funk ir Psychedelic, na nes už lango – pavasaris. ?

Visus įvertinus plokštelių kolekciją, taip pat kviečiam Luko paklausyti  šį savaitgalį Klaipėdoje vykstančiuose „Dulkėtuose Blynuose“. Dulkėti Blynai tai Dusty Donats (renginių serijos iš Vokietijos) atmaina į kurią atvyks pats jos bosas, legendinis Marc Hype. Tai siūlome pasižymėti, kad  Dulkėti Blynai su Marc Hype penktadienį Klaipėdos Raketoje ir šeštadienį Vilniaus Perone. 

P.S. jei dar užsuksi į mūsų FB, galėsi laimėti bilietus į Dulkėtus Blynus. Na, o kol kas geros darbo savaitės ir iki savaitgalio! 

Muzika, kuri verta būti išgirsta. Neringa FM

Dulkėti Blynai su Marc Hype Klaipėdoje

Dulkėti Blynai su Marc Hype Vilniuje 

 

Leave a Reply