Neringa FM

Naujienos

solo ansamblis limonadas

Solo Ansamblis šauna elektroninį Limonadą ir kviečia

Minorinės miesto elektronikos vedliai, kvartetas Solo Ansamblis pristato kūrinį Limonadas, kuris užtikrinai tęsia grupės sukurto stiliaus liūdnųjų šokių – „sad dance“ temą.

Beveik dešimties minučių trukmės grupės Solo ansamblis Limonadas vėl laužo tradicinius dainos rėmus – kalba iš lėto ir trunka tiek, kiek kūrėjams svarbu. „Limonadas“ drąsia forma gvildena tarpusavio santykių ir savęs santykiuose temas bei palieka mįsles. Daugiasluoksnis kūrinys tarp ritmų sumaišo, plaka klausimus: kiek santykių limonadas gali būti saldus, per daug, per mažai, net negera? Gazuotas, putojantis, piktas, išlietas, rūgštus ar nuodingas? Koks tavo?

Solo Ansamblis – Limonadas:

Singlas „Limonadas“ ženklina alternatyviosios scenos vėliavnešių grįžimą į sceną – kovo 29-ąją menų fabrike „Loftas“ to paties pavadinimo koncertas. „Solo Ansamblis“ Vilniuje nebuvo pasirodęs nuo ankstyvo rudens. Tokiai progai ruošiami vaizdo, garso sprendimai, kruopščiai parinkti vakaro scenos partneriai – prietemos muzikos atlikėjai „undertheskin“ atvyks iš Lenkijos.

„Mūsų tikslas nėra sugroti kuo dažniau, kad ateitų paklausyti dainų ar pažiūrėtų į mus. Išlaukiame tam priežasties ir daug dirbame, kad žiūrovas išgyventų mūsų pasirodymą, todėl koncentruojamės į detales – erdvę, atmosferą, garsą, šviesas. Vietas, kurios mums svetimos, pritaikome sau. Daug investuojame į savo pasirodymus, todėl stengiamės juos daryti rečiau, bet kokybiškus. Kruopščiai renkamės ir scenos partnerius – ypatingoms progoms stengiamės rasti įdomiausią sceninį derinį. Šįsyk tai muzikaliai artima grupė „undertheskin““, – sako grupės nariai.

Ši ir kitos garsinės naujienos bus iššautos kovo 29-ąją koncerte „Limonadas“ menų fabrike „Loftas“. Bilietus į renginį platina „Tiketa“.

Leave a Reply