Neringa FM

Naujienos

grupė solo ansamblis

Eskalatorius į dangų – Solo Ansamblis baladė artimiesiems

Likus savaitei iki didžiojo pavasario koncerto „Limonadas“, viena sėkmingiausių šiuolaikinės alternatyviosios muzikos grupių Lietuvoje ” Solo Ansamblis ” pateikia dar vieną garsinę naujieną – gerbėjams pristato jautriausią dainą visoje kūrybos istorijoje, žemais dažnais prabyla apie meilę.

Elektroniniu širdies ritmu grupės Solo ansamblis kūrinys „Eskalatorius į dangų“ prabyla apie transformacijos etapą, kurį išgyvena įsimylėjęs žmogus. Kuomet vienas susitikimas pakeičia viską: buitinis pasaulis tampa kitu, maloniu ir pokalbius keičia iškalbinga tyla. Daina seka istoriją apie tai, kas grupės nariams palikus sceną yra svarbiausia – apie sujungtą dviejų žmonių gyvenimą, jo paskyrimą vienas kitam, kai į naują, jau transformuotą pasaulį ateina nauja gyvybė. Tai kūrinys, kurį miesto muzikos kūrėjai skiria pagrindiniams savo kūrybos teisėjams – savo šeimoms.

„Tikime, kad muzika turi misiją, todėl kalbam tai, kas svarbu ir todėl kurdami niekur neskubame. Norisi, kad kūrinys būtų kažkas, kas gali išlaikyti laiko egzaminą. Į muziką įdedame daug savęs, mums patinka daugiasluoksniškumas, todėl kūriniai yra savotiški kodai. Kaip ir jausmai, kurie irgi turi kodą. Jausmai ir šeima yra tai, kas po visko lieka“- sako grupės nariai ir kviečia pasigarsinti naują dainą.

„Solo Ansamblis“ – Eskalatorius į dangų:

Netrukus „Eskalatorius į dangų“ gyvai nuskambės didžiajame audiovizualiniame koncerte „Limonadas“ kovo 29-ąją menų fabrike „Loftas“ Vilniuje. Po koncertinės pertraukos „Solo Ansamblis“ pristatys muzikines naujienas, kartu scena dalinsis su cold wave grupe iš Lenkijos „undertheskin“. Paskutiniuosius bilietus į koncertą  platina „Tiketa“.

Leave a Reply