Neringa FM

Naujienos

Neringa FM radija laimingi radijo zmones

Amžinų atostogų garso takelis švenčia 11 metų gimtadienį

Dešimtmetį gyvavusi kaip regioninė radijo stotis Neringa FM 11-tus savo gyvenimo metus praleido internete. Pernai metais atsisakius FM dažnio Nidoje radija iškėlė savo transliacijas į skaitmaninę erdvę. Sausio mėnesį sukako metai laiko, kuomet savo išskirtinę programą, naujienas ir muziką Neringa FM transliuoja tik internetu.

Prisitaikydama prie šiuolaikinės visuomenės poreikių, Neringa FM skleidžia nerūpestingą laisvalaikio garso takelį visam pasauliui internetu bei organizuoja įvairius renginius. 11-tais gyvavimo metais radijo studija buvo iškelta iš Nidos į Klaipėdą, kurioje, naujai prie kolektyvo prisijungusio Tomo Vėjo dėka, grojo ir kalbėjo daugelis žymių Lietuvos muzikos kūrėjų, atlikėjų, grupių, menininkų ir kitokių idomių žmonių. Metų gale radijo studija vėl grįžo į Nidą ir dabar programa yra transliuojama iš jos gimtinės – Neringos. Per praėjusius metus Neringa FM radijo žmonės suorganizavo nemažai renginių pradedant diskotekomis ir koncertais, baigiant buriavimo regatomis bei paplūdimio tinklinio šventėmis Druskininkuose, Palangoje ir Nidoje.

Radijo stotis Neringa FM groja įvairią idomią muziką iš skirtingų pasaulio kampelių, savo internetinės svetainės bei socialinių tinklų pagalba viešina pasišventusių melomanų kūrybą, muzikines radijo laidas, bei dėmesio vertus renginius, kurie vyksta visoje Lietuvoje.

Neringa FM Muzika

Neringa FM pagrindinis variklis yra išskirtinė muzika. Kiekvieną dieną radija besirūpinantys žmonės bendrauja su melomanais iš skirtingų Europos ir Pietų Amerikos šalių bei kartu atranda daug idomios muzikos. Muzika renkama savo klausytojams tam, kad pastarieji galėtų leisti dienas ir naktis su nuolatos lydinčiu puikiu muzikiniu takeliu. Neringa FM eteris puikuojasi nuostabiais džiazo, hip hop, funk, indie, soul, cumbia, folktronic, electronica ir pop stilių kūriniais, sukurtais su meile, pasišventimu ir neblėstančia aistra muzikai. Per 11 metų radijo stoties grojaraštis išsiplėtė į vieną didžiulę muzikos kolekciją, kurios didžiosios dalies kūrinių neišgirsite jokioje kitoje radijo stotyje Lietuvoje.

Neringa FM Žmonės

Neringa FM radiją vienija būrelis pasišventusių melomanų, kurie kuria autorines laidas bei renka radijai muziką kiekvieną savaitę. Meilė muzikai ir yra variklis, kuris vius juos veda pirmyn. Melomanai, besirūpinantys kad Neringa FM skleidžiama muzika atitiktų nerūpestingų atostogų ritmą yra Marius Stavaris, Adomas Pėkis, Tomas Vėjas, Arnas Rinkevičius, Ramūnas Pranauskas, Edgaras Tafari, Lukas Keraitis. Muziknėmis radijo laidomis rūpinasi ne tik lietuvaičiai. Belgas Martin Leenknecht, turintis kassavaitinę radijo laidą “Chunks of funk”. Ši muzikinė laida pernai laimėjo geriusios radijo laidos rinklimus, Eclectic kategorijoje, kuriuos organizavo Mixcloud platforma, kasmetiniuose „Online Radio Awards“ rinkimuose.

Kitas melomanas iš belgijos – Wouter Schoutteten kas dvi savaites veda „Bounty radio„. Šios laidos vedėjas pristato naujausią ir geriausią šokių muziką ‘world music’ kategorijoje, kur organinė muzika įsipina į futuristinės elektroninės muzikos rūbus. Čia maišomi ne tik ritmai, bet ir pasauliniai regionai,  laikmetis bei stiliai.

Londone gyvenantis britas Ben Gomori yra kitas Neringa FM programos dalyvis, DJ, grojantis įvairiausiuose legendiniuose pasaulio klubuose ir festivaliuose. Visa tai, ką pats miksuoja, groja, atranda, jis noriai dalinasi su Neringa FM klausytojais, kassavaitiniame radijo šou „Turned On Podcast“, kuris transliuojamas programoje kiekvieną šeštadienį.

Neringa FM taip pat didžiuojasi super melodingos Stambulo muzikos figūros, DJ ir vokalistės Tugce Kurtis dalyvavimu Neringa FM programoje. Jos kuruojamų, šiuo metu populiarios šiuolaikinės ‘world electronica’ muzikos podcastų serijos “Kybele” miksai džiugina radijo klausytojų ausis kiekvieną penktadienio vakarą.

Neringa FM Šventė jau rytoj, Vilniuje

Neringa FM ping pong Bjorn

Atėjus žiemai Neringa FM radijai ir ją supantiems žmonėms trūksta šilumos, todėl radijo kolektyvas 11 metų gyvavimo proga sugalvojo savitą susišildymo būdą, primindami sau ir sostinės gyventojams bei svečiams vasarą! Saulė, šiltas pajūrio vėjelis, dviratis, siūbuojančios pušys, miško takelis link jūros, smėlis, kopos, JŪRA! Nesunku įsivaizduoti, kad tai – gražuolės Neringos paveikslas! Nesunku įsivaizduoti ir nerūpestingą paplūdimio vakarėlį ant Nidos smėlio su Neringa FM supančiais žmonėmis ir muzika, todėl Neringa FM visus su malonumu kviečia į tokį vakarėlį jau rytoj Vilniuje, bare Bjorn (Islandijos g. 1). Čia susirinkusius linksmins ir ‘ping-pongo’ kamuoliukus daužys senieji Neringa FM artistai – Rokelis Mono ir Adomas NeringaFM. Vaikinai pažadėjo, kad vasariškos melodijos tikrai sušildys visus susirinkusius ir privers prisiminti kas tai yra VASARA!

Renginio aprašas Facebook’e

Leave a Reply