Neringa FM

Naujienos

GIRGŽDANČIOS LOVOS. Lets make Lithuania a country of love again!

„Girgždančios lovos“ – tai unikalus vintažinės erotikos ir gyvos muzikos renginys Klaipėdoje. Nebyli retro erotika ir čia ir dabar kuriama muzika.

Nuo tada, kai žmonės išrado kino kamerą, jiems ilgai netruko išsiaiškinti, kaip nufilmuoti nuogybių. Juokingi ir naivūs pirmieji bandymai kine, parodyti tai, kas slepiasi po drabužiais. Erotikos pradžia kine kupina atviro fetišo keistenybių, kurias šiais laikais sunku suvokti. Programoje: pirmieji pasaulyje sukurti erotiniai filmai, burleskos pasirodymai, pirmoji animacija suaugusiems ir pornografijos industrijos gimimas.

Erotikos kino istorija prasideda nuo 19-ojo amžiaus pabaigos kartu su kino atsiradimo pradžia. Nebylūs trumpametražiai filmai tais laikais buvo prieinami tik turtingiesiems privačiuose vakarėliuose. Šiais laikais to meto erotika yra ypač geidžiama vintažo gerbėjų ir kolekcionierių.
Renginio kino programą sudaro naivūs ir keisti to meto ertoniai įvairios tematikos kino bandymai:
Laimingos ežere besimaudančios moterys, vyrai žiūrintys pro rakto skylutę į moterį persirengimo kambarį, merginoms sugedo automobilis todėl joms reikia vyriškos pagalbos, vyras išgėręs vyno visur regi nuogas moteris, trys merginos žaidžia vergės ir valdovės žaidimus, dvi draugės atėjusios į barą paragauja kokteilių ir įsiaudrina stebint barmenui, bažnyčioje paklusniai klūpinčios vienuolės ir kunigai turi daugybę nuodėmingų minčiū. Augalotam vyrui pasidarė truputį karšta saulėtą vasaros dieną, Frankenšteinas nurenginėja savo auką, suvaidinti moterų orgazmai. Kodėl visi vyrai kiaulės bei ką veikė į žemę nusileidusios žavios kosmoso užkariautojos?

Programą būtina pamatyti, jei manai, kad proseneliai buvo kuklūs ir pindavo rūtų vainikėlius. O labiausiai ištvirkėliškas dalykas, ką darydavo prieš mus gyvenę žmonės, tai žiūrėdavo vienas kitam į akis. Idėjos sumanytojai pabrėžia: lovų girgždėjimas skambėdavo visais laikais ir tam intymiam girgždėsiui nepaprasto žavesio prideda gyvai atliekama muzika, kaip ir buvo seniau žiūrimi filmai.

Let’s make Lithuania a country of love again!

Perkusija, saksofonai – Laimonas Urbikas
Pianinas – Leonardas Bėkša
Kino programos sudarytojas: Andrius Ramanauskas

Renginys vyks muzikos namuose – „Jazzpilis”,Klaipėda. Balandžio 13d. ketvirtadienis,  20val. 

Daugiau info FB

Leave a Reply