Neringa FM

Naujienos

Andrius Mamontovas išleis naują albumą

Kitoks pasaulis – A. Mamontovo koncertai dedikuoti Ukrainos žmonėms

Jau kovo 19 d. Klaipėdoje ir kovo 26 d. Kaune Andrius Mamontovas surengs ambicingiausius savo karjeros koncertus. Pasirodymuose, kurie pavadinti “Kitoks pasaulis”, Švyturio ir Kauno “Žalgirio” arenos vienam vakarui virs unikaliu vandens pasauliu. Vis dėlto atlikėjas prisipažįsta, jog pastarųjų savaičių įvykiai jį sukrėtė tiek, kad ne kartą kilo mintis koncertus atšaukti.

“Karas Ukrainoje ne tik šokiravo, bet ir sukrėtė. Niekada negalėjau patikėti, kad XXI amžiuje visai čia pat, laisvoje Europoje, tironas gali kėsintis į laisvą, suverenią ir nepriklausomą šalį. Ypatingai skaudina ir tai, jog tai – šalis, kurią Lietuva jau daug metų myli, palaiko ir remia. Beprasmės mirtys, milijonai įskaudintų ir įbaugintų širdžių ir didžiulė neviltis – tai tapo ne tik mano, bet ir viso pasaulio kasdienybe”, – sake atlikėjas.

Muzikantas prisipažįsta, kad šiandieninėje realybėje nėra nė akimirkos, kuomet būtų galima pagalvoti apie kūrybą ar polėkį. Todėl gyvenant tokių minčių ir nuotaikų apsuptyje jis buvo pasirengęs atšaukti savo du koncertus, į kuriuos bilietų liko nedaug.

“Tačiau čia pat supratau, kad tai nebūtų teisinga. Esame didelėje emocinėje įtampoje, o būtent muzika ją gali padėti sumažinti. Tos dvi valandos koncerte leis pabūti kitame pasaulyje ir vėliau, pasisėmus gerų emocijų, tęsti pagalbą mūsų boliams ir sesėms Ukrainoje. Tegul muzika suvienija, todėl dar kartą kviečiu: susirinkime, susikibkime ir palaikykime”, – sake atlikėjas.

Pasak muzikanto, visi koncerte skambėsiantys kūriniai šįkart turės kitokį paveikslą – gilesnį, laisvesnį, vieningesnį ir, žinoma, nudažytą mėlyna ir geltona spalvomis.

“Saulės miestas taps visais Ukrainos miestais, “Kitoks pasaulis” – nauju, geresniu ir laisvesniu pasauliu,  “Tavo svajonė” – Ukrainos svajone, o “Laužo šviesa” – išsigelbėjimo ir vilties švyturiu fronte kariaujantiems ukrainiečiams. Šie koncertai taps mūsų meilės ir palaikymo Ukrainai žinia”, – atviravo A. Mamontovas.

Įspūdinguose koncertuose Klaipėdoje ir Kaune Andrius Mamontovas atliks geriausias ir naujausias savo dainas. Be jokios abejonės, čia skambės ir senieji „Foje“ laikų hitai.