Neringa FM

Naujienos

„Kava ir Vinilas” – nauja laida gurmanams ir melomanams

Tavo atostogų radijas Neringa FM ir atostogų kavinė Bali Wood Café pristato naują, išskirtinę radijo laidą “Kava ir Vinilas”.

Pavadinimas išduoda, kad ši laida bus skirta kokybiškos muzikos gerbėjams dievinantiems vinilo skambesį bei gastronominiam stebuklui be kurio daugelis negali gyventi – kavai!
Muzikos meistrų muzika ir trečios kavos bangos naujienos iš baristos ir dj lupų – Tomo Vėjo. Tomas laidoje kalbins kavos entuziastus ir kvies dalintis muzika savo sričių profesionalus. Viskas apie kokybę, analoginį garsą, rūšinę kavą bei keliones!
☕ Šio penktadienio podkeste:
Robertas Murvaskij – vienos mėgstamiausių Vilniaus skrudyklų Backstage Roasters skrudintojas papasakos savo istoriją bei supažindins su kavomis iš Tailando. Pirmi sužinosite kokios naujienos atsiras Backstage kavinių lentynose ir kokie nematomai procesai vyksta iki kol kavos puodelis pasiekia Jūsų rankas.
📻 Šio penktadienio radijo laidoje:
Maestro Tomas Boo. Legendinės renginių serijos Boogaloo pradininkas, pašokdinęs ne vieną kartą ir atrodo, kad jau amžių neatsitraukiantis nuo patefonų. Nepaisant to, vis dar visų gerbtinas ir mylimas – paruošė gaivinančią vinilinę selekciją poilsio ištroškusiems. Boo leidžia sau vinilus sukti viena ranka, nes kitoje – Latte su avižų pienu.
Espresso atostogų ritmu – per jūsų kavos pertraukėlę – penktadienį 13 val. tik per Neringa FM.