Neringa FM

Naujienos

Eglė Sirvydytė perdainavo garsųjį José Gonzálezo kūrinį Crosses

Dainų autorė ir atlikėja Eglė Sirvydytė perdainavo į Vilnių atvykstačio José Gonzálezo hitą „Crosses“

Šis gyvai Valakampiuose įrašytas kūrinys – Eglės Sirvydytės duoklė José Gonzálezui ir dar vienas priminimas apie artėjantį švedo koncertą Lietuvoje.

Eglė Sirvydytė – Crosses ( José González Cover)

„Pasaulyje yra tokios muzikos, su kuria palaikau pagarbų atstumą. Ji stulbinamai graži ir neįtikėtinai jautri. Jos tekstų ir melodijų stengiuosi neįsiminti. Tam, kad kiekvieną kartą klausydama patirčiau tą pirmą tikrą jausmą. Kaskart iš naujo. Kaskart vis kitaip. Nors esu perklausiusi jo dainas šimtus kartų, nemokėjau nei vienos būtent dėl tos pagarbios meilės José Gonzálezo kūrybai. Niekas kitas jo kūrinių neatliks nuostabiau nei jis pats. Sakau nuoširdžiai. „Crosses“ koordinatės absoliučiai vidinės ir dainuoti galiu tik užsimerkusi. Ir pamiršusi, kad kažkas manęs klausosi. Gal tik Dievas“, – sakė didelė jo talento gerbėja Eglė Sirvydytė.

José Gonzálezo viešnagę Vilniuje pristatanti muzikos agentūra „8 Days A Week” džiaugiasi, kad į šį turinio projektą įsitraukė daug talentingų žmonių. „Crosses“ aranžuotę styginiams parašė kompozitorius Albertas Navickas. Šio vaizdo klipo autorius – video menininkas Narvydas Naujalis ir jo komanda. Jam pavyko užfiksuoti atlikėjos jausmus, trapumą ir emocijas. Keturi muzikantai Lora Kmieliauskaitė, Arnas Kmieliauskas, Dainius Peseckas,Mintautas Kriščiūnas ir garso režisierius Jurgis Masiulionis padėjo išpildyti Eglės Sirvydytės viziją.

José González – Crosses

„Crosses“ –  garsiausias švedų muzikos žvaigždės autorinis kūrinys, įrašytas tik su akustine gitara. Tai debiutinio José Gonzálezo albumo „Veener“ singlas , kuris keičia pasaulį. „Spotify“ platformoje jis perklausytas beveik 40 milijonų kartų. Šis kūrinys buvo panaudotas kompiuterinio žaidimo „Life is Strange“ garso takelyje.

José González – Crosses (Official Music Video)


José Gonzálezas tęsia savo išskirtinį koncertų turą Europoje. Su orkestru jau aplankė 8 miestus. Po pasirodymo Londone, visa 38 žmonių komanda keliauja į Paryžių ir iki viešnagės Vilniuje dar užsuks į Ciurichą, Prahą, Vieną, Bratislavą, Miuncheną, Berlyną ir Gdanską. Bilietais į istorinį švedų muzikos žvaigždės pasirodymą Lietuvoje prekiauja oficialus renginio bilietų platintojas „Bilietai LT“. Renginio organizatoriai ragina bilietais pasirūpinti iš anksto, daugiau informacijos: www.jose-gonzalez.com

Leave a Reply