Neringa FM

Naujienos

BIX

Grupė BIX pristato naują singlą „Mano gatvėje šventė“

Jau balandžio mėnesį į išskirtinį muzikos šou „Papūsk į dūdą“ pakviesianti grupė BIX klausytojams turi dar vieną dovaną. Į muzikos pasaulį su trenksmu sugrįžę rokeriai pristato naują singlą „Mano gatvėje šventė“. Ši daina yra iš naujausio BIX albumo „Ray“, kuris tiek muzikos kritikų, tiek grupės gerbėjų buvo sutiktas itin palankiai.

Dainos „Mano gatvėje šventė“ žodžius parašė grupės lyderis Saulius Urbonavičius-Samas. Tai – ypatinga albumo daina, skambanti kitaip nei likusios devynios. Jos transliuojama žinutė – liūdnai optimistiška, ieškanti egzistencinės prasmės.

„Ši daina yra apie vienatvę: žmogus gimsta ir miršta vienas. Pasaulis, kuriame jis gyvena, suteikia džiaugsmo. Jame labai daug gražių dalykų, tačiau vienatvė yra neatsiejama gyvenimo dalis. Nors atrodytų, kad tai turėtų būti liūdna daina, tačiau taip tikrai nėra. Ji skamba labai šviesiai“, – sako grupės idėjinis vadas S. Urbonavičius-Samas.

Naujasis BIX singlas jau skambėjo grupės koncertuose. Klausytojai labai gerai priėmė naująjį kūrinį. Rokerių dainos – tikras emocinis užtaisas, jėgos ir energijos sintezė. „Mano gatvėje šventė“ – kitoks pasakojimas, turintis gilią prasmę, itin melodingas ir lyriškas. „Ši daina skirta plačiai auditorijai. Kiekvienas, įsiklausęs į tekstą, ras tai, kas jam tiks. Pagrindinė kūrinio žinutė yra ta, kad gražiame pasaulyje egzistuoja vienatvė ir niekur nuo jos nepabėgsi“, – naujojo singlo reikšmę aiškina BIX vokalistas S Urbonavičius-Samas.

BIX nariai džiaugiasi, kad vos paskelbę apie koncertą „Papūsk į dūdą“, sulaukė tokio susidomėjimo. Gerbėjai grupei rašė, jog seniai laukė koncerto, kuriame gros pučiamieji instrumentai, o dainos bus sugrotos taip, kaip skamba senuose BIX įrašuose.

„Šis koncertas – duoklė ištikimiausiems gerbėjams, kurie gaus tai, kas jiems ir priklauso – nerealų muzikos šou“, – žada BIX muzikantai. Rokeriai visų savo gerbėjų lauks balandžio 23 dieną, šeštadienį, Vilniuje, renginių centre „Forum Palace“ esančioje koncertų salėje „Galaxy“.

Bilietus galite įsigyti paspaudę čia: BILIEITĖLIS

Leave a Reply